תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אלרואי כהן: אני בהפסקה מהכדורגל, כששיר סוגרת קמפיין אני מרגיש שהבקעתי שער"

שיר אלמליח. אלרועי מחכה לה בבית | צילום: אינסטגרם
בעלה של כוכבת האח הגדול, התראיין ב-103 FM ופתח את הלב: "שיר לא מפלרטטת עם אף גבר. סתיו נגרר אחרי סטלה"
אחרי שהרים מסוק לכבוד זוגתו שיר אלמליח, שחקן הכדורגל אלרואי כהן התפנה לשוחח עם דנה ספקטור ורן שריג. כהן חשף פרטים עסיסיים מהזוגיות המתוקשרת שלו ושל הדיירת הכי נחשקת באח הגדול, ולא היסס להביע את דעתו על הדיירים שמתנכלים לאשתו. 
 
"אני ושיר התחלנו לצאת כבר מתחילת כיתה  יב'", סיפר כהן על הקשר שלו ושל שיר, " היינו באותה שכבה. אנחנו 'הראשונים' ו'האחרונים' אחד של השני".
 
דנה ורן תהו איך זה מרגיש להיות בעלה של אישה כל כך יפה, "זה לא מאיים בגלל האופי שלה", ענה כהן, "אם מישהי אחרת הייתה נראית ככה זה היה יכול להיות מאיים אבל האופי שלה הוא כזה שאף אחד לא יכול להתקרב אליה".
 
"אתה לא מרגיש שהיא מפלרטטת כשהיא לובשת מכנסונים קצרים קצרים ומסתובבת עם ביקיני גם כשלא צריך?" שאל רן את השאלה שמדינה שלמה תוהה לגביה. כהן לא התבלבל וייצג את אשתו בכבוד: "היא לא מפלרטטת עם אף גבר. היא מפלרטטת עם המצלמה, היא דוגמנית וזאת העבודה שלה. היא צריכה להיראות פגז בבגד ים כי בסופו של דבר היא צריכה לקבל קמפיינים של בגדי ים.
 
 
 
 
לקבל קמפיינים של בגדי ים. אי אפשר להתיפייף, כל אחד מקדם את המקצוע שלו, גם רותם הקריאה סיפור שהיא כתבה כי היא מקדמת את איך שהיא כותבת".
 
 
הכדורגלן הכחיש שהגברים בבית האח זוממים על אשתו ואפילו החמיא להם: " אני חושב שהגברים שם מאוד מכבדים אותה, ברור שכולם היו רוצים אותה אבל הם יכולים לרצות".
 
 
הבעל המאוהב סיפר על המסוק שהקפיץ לשמיים לכבוד זוגתו ואפילו חשף את התמחור המיוחד:" יש תעריף אח גדול, זה עולה בין 4,000-5,000 שקלים. לפני שעשיתי את זה חשבתי שזה יהיה אפילו יותר יקר, אמרו לי שזה עולה 15,000 שקלים.
 
 
"עצוב לך לראות מה סטלה "ההאמר האנושי" עושה לשיר? היא וסתיו כל הזמן אומרים כמה היא טיפשה". שאלו דנה ורן את אלרואי המאופק והצליחו לגרום לו לשחרר את הרסן: "אני חושב שקצת קשה לסטלה לראות את שיר כי היא בחורה כזאת יפה שמרגישה טוב עם עצמה. אולי זה בא מקנאה אליה ואולי זה בגלל שהיא כזאת צעירה. סתיו נגרר אחרי סטלה, כששיר הייתה שם שבוע וחצי בלי סטלה הוא היה החבר הכי טוב שלה אבל ברגע שסטלה הגיעה כל מה שהיא אומרת זה מה שסתיו עושה וחושב. אם תשאל את איציק הוא יגיד לך שסטלה מדברת שטויות.
 
 
סטייק או פיתה עם שוקולד?
 
כהן סיפר לצמד השדרנים מדוע החליט להקפיא את הקריירה שלו לטובת זו של אשתו: "אני כרגע בהפסקה, נראה לאיזה כיוון אלך ואם אחזור או לא עדיין לא החלטתי זה תלוי בהצעות שאקבל ובעוד אלף ואחד דברים. אני מקבל סיפוק יותר גדול כששיר מצליחה מאשר שאני מצליח.
אני ושי הסוכן שלה עובדים כרגע יחד בהרמוניה וכשאנחנו סוגרים לה קמפיין אני מרגיש כאילו הבקעתי גול". 
 
 
כאמור הזוג הנוצץ אלרועי ושיר, מנהלים זוגיות כבר מאז ימי התיכון. דנה ורן התקשו להבין "איך סוגרים את הבאסטה מגיל 17": "לא משנה מי זאת, תהה רן, "גם בעלה של ג'יזל כבר שבע מג'יזל מאיזשהו שלב". "בכל דבר יש יתרונות וחסרונות", השיב אלרואי, "בסופו של דבר היתרונות גוברים על החסרונות ואתה צריך להתמודד איתם ולדעת לקבל את מה שיש לך ולי יש המון. באותה מידה אתה יכול לתהות איך גבר יכול כל הזמן להחליף נשים".
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ