תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שלומי אזולאי נפצע בשריר ושוחרר מסגל הנבחרת

אזולאי. אכזבה | צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל
אלי גוטמן ערך אימון אחרון לפני היציאה למחנה האימונים באוסטריה

נבחרת ישראל קיימה הבוקר (ראשון) אימון מסכם במתחם האימונים בבית הנבחרות בשפיים. הנבחרת אמורה לטוס בשעה 16:00 לאוסטריה שם תקיים מחנה אימונים בן שלושה ימים שאחריו תצא למשחק בבוסניה שיערך ביום שישי.

 

המאמן אלי גוטמן לא תרגל את ההרכב שאמור לפתוח נגד בוסניה ויעשה זאת החל ממחר באימון הראשון באוסטריה. למחנה יגיע מחר גם מאמן הנבחרת הצעירה אריק בנאדו עוזרו של אלי גוטמן. הנבחרת הצעירה תשחק הערב בחוץ נגד ליכטנשטיין.

 

גוטמן עדיין מתלבט בנושא ההרכב כשלא החליט אם להעדיף את רמי גרשון כבלם לצידו של טל בן חיים על פניו של איתן טיבי שהיה הבלם הקבוע בכול המשחקים עד ההרחקה שלו נגד ווילס. על מקום בהרכב הפותח נאבקים בן שהר וטל בן חיים. שלומי אזולאי, שזומן לראשונה, מתח את שריר הארבע ראשי ושוחרר מהנבחרת. ״אני מאוד מאוכזב, חיכית לרגע הזה הרבה מאוד זמן. הרגשתי דקירה והתברר שזו מתיחה בארבע ראשי. אני מקווה שבפעם הבאה אני אהיה בריא ואקבל שוב את ההזדמנות בנבחרת״, אמר הקשר.

 

נאתכו. לא חוזרים על הצהרות (ערן לוף)

 

לקראת השהות בבוסניה תודרכו השחקנים בנושא הביטחוני והתבקשו שלא לצאת ביחידות מבית המלון. לפני היציאה אמר ביבראס נאתכו: "לא לחזור על ההצהרות מלפני ווילס ובלגיה. זה משחק נגד נבחרת חזקה כמו בוסניה שאם נכנס ללחץ ונגיד שאין דרך חזרה במידה ונפסיד, נכנס ללחץ במגרש ולא יהיה טוב. הכדורגל מאוד דינמי, אפשר לנצח וזה יהיה טוב, אם לא נצטרך לחזור מבוסניה עם תוצאת תיקו".

 

דור מיכה: "כשמגיעים לבוסניה, כל נבחרת היא אנדרדוג. כבר הוכחנו שאפשר להתמודד מולם, נעשה זאת גם הפעם. אני שמח שקיבלתי את האמון מאלי גוטמן, זה מראה שמעריכים אותי".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ