תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ייני בקישור, טיבי ובן חיים על הספסל?

ייני. כרגע הוא הפייבוריט של גוטמן | צילום: עדי אבישי
נבחרת ישראל תפתח את מחנה האימונים הערב, אלי גוטמן כבר גיבש לעצמו 11

נבחרת ישראל תקיים הערב (שני) במתחם האימונים בעיירה האוסטרית סטגרסבאך את האימון הראשון שלה לקראת המשחק ביום שישי בחוץ נגד בוסניה. המאמן אלי גוטמן ביטל את אימון הבוקר המתוכנן בשל ההגעה המאוחרת מווינה למתקן האימונים בחצות, ובשל העייפות הרבה מהטיסה לאוסטריה והנסיעה באוטובוס.

 

עד הצהריים מתכנן המאמן הלאומי לקיים שיחות אישיות עם מספר שחקנים ולקיים אסיפה ראשונה להכרת נבחרת בוסניה בשיטת המשחק החדשה שלה עם שני כוכביה הגדולים וידאד איביסביץ' ואדין דז'קו. בשבוע האימונים שקיימה הנבחרת בשפים גיבש גוטמן יחד עם עוזרו יוסי אבוקסיס את ההרכב המסתמן לקראת בוסניה, שיתחיל לרוץ מהערב באימונים.

 

 

ההרכב הראשוני נראה כך: אופיר מרציאנו בשער, אוראל דגני, טל בן חיים, רמי גרשון ועומרי בן הרוש בהגנה, שרן ייני, ביברס נאתכו, ניר ביטון וערן זהבי ובחוד צמד הליגיונרים בן שהר ותומר חמד.

 

ההתלבטות של המאמן היא בעמדת הקישור האחורי, שם מתוכנן לשחק ייני המתאושש מפציעה שעשויה להשפיע על משחקו במרכז השדה. כמו כן גוטמן לא שלם עם האפשרות להוציא מההרכב את שחקן האגף טל בן חיים, במשחק בו הנבחרת זקוקה לשחקן מהיר ליציאה להתקפות מתפרצות. נראה כי איתן טיבי, שהיה קבוע בכל משחקי הנבחרת תחת גוטמן, ימצא עצמו ביום שישי על הספסל.

 

למחנה האימונים באוסטריה יצטרף היום מאמן הנבחרת הצעירה אריק בנאדו שיגיע מליכטנשטיין שם ניצחה אתמול ישראל 0:4.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ