תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דגני: "לא חושב שאנשים איבדו אמון בנבחרת"

דגני. מוכן לבוסניה | צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל
הבחורים של גוטמן החלו בהכנות לקראת המשחק ביום שישי מול בוסניה

שחקני נבחרת ישראל ערכו הערב (שני) את האימון הראשון על אדמת אוסטריה שם מקיימת הנבחרת מחנה אימונים בעיירה סטגרשבאך לקראת המשחק ביום שישי בחוץ נגד בוסניה במסגרת מוקדמות יורו 2016. במהלך האימון נרשמה תקרית כשעומרי בן הרוש התעצבן על שחקני הקישור שצעקו לו שוב ושוב לא לעלות קדימה ולהתחיל את ההתקפה במאורגן מחדש. בן הרוש השיב בצעקות. גוטמן עצר את האימון ואמר: "מעכשיו אני לא רוצה לשמוע אף אחד צועק כי רק אני מדבר".

 

השוער, אופיר מרציאנו, קיבל מהמאמן, אלי גוטמן, בשורה מעודדת בה הוא יהיה השוער הראשון נגד בוסניה. לפני האימון אמר השוער: "התאוששתי כבר מהירידה של אשדוד לליגה הלאומית, שמתי את הכל מאחורי וזה טבעו של כדורגלן מקצוען. עכשיו אני וחבריי מרוכזים במשחק בבוסניה, לבוא מרוכזים עם מינימום טעויות. אלי גוטמן דואג שתהיה ההכנה הכי טובה".

 

 

"כל שחקן בוחר לקחת את מה שקורה לו בחיים בצד שהוא בוחר. זה קשה לרדת מליגת העל ולכן אקח את הניסיון כהמשך לקריירה ולחיים. כשחקן אני ממשיך לעבוד קשה על המגרש. אנחנו לא מתעסקים במה תהיה התוצאה הטובה, בעיקרון תיקו תהיה תוצאה טובה. נגיע למגרש החם בבוסניה ביום שישי וכל אחד ייתן 200 אחוז כדי שבשישי כול המדינה שלנו והעם הזה ישמח סוף סוף כי זה מגיע לו".

 

אוראל דגני: "אנחנו באים במטרה לנצח את בוסניה. היו לנו משחקים נגד נבחרות קשות וטובות כמו ווילס ובלגיה ועכשיו גוטמן מכין אותנו הייטב למשימה. ראינו את הטעויות נגד ווילס ואנחנו לומדים מהם, חושבים שאפשר להצליח במשימה בבוסניה".

 

"לא חושב שאנשים איבדו את האמון בנבחרת ישראל. יש לנו 3 או 4 שחקנים אשר משחקים בליגות שקרובות לרמות של השחקנים של ווילס ובלגיה. אנחנו מאוכזבים ממה שקרה, אבל מסתכלים למשחק הקרוב. אם תהיה אווירה כמו בבלומפילד זה יהיה טוב לנו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ