תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סטיבן ג'רארד מונה לפרשן ויצא נגד ברנדן רוג'רס

ג'רארד ורוג'רס בימים טובים יותר | צילום: שער ה'דיילי סטאר'
הקשר לא מרוצה מפיטוריהם של עוזרי המאמן. קלופ עדיין לא ויתר על התפקיד

סטיבן ג'רארד חתם אתמול (שלישי) על חוזה עם רשת BT שמשדרת חלק ממשחקי הפרמיירליג. הוא יהיה הפרשן המוביל של הערוץ, בעונה הבאה כשיהיה בחופשה מלוס אנג'לס גאלקסי. בנוסף, הצהיר הקשר שהוא הופתע מאוד מהדחתם של שני עוזריו של מנג'ר ליברפול ברנדן רוג'רס.

 

"הייתי בטוח שלא יהיה שינוי בצוות האימון של ליברפול לעונה הבאה", אמר ג'רארד על קולין פאסקו ומייק מארש. "הייתי מאוד מעונין לשמוע את רוג'רס מסביר מה קרה במסיבת עיתונאים. למה הוא ומנהלי ליברפול החליטו ולהעיף אותם ואת מי הוא יציב כעוזריו כדי שיקדמו את הקבוצה קדימה. אני לא יכול לתת לכם טיפ מי יגיע, כי אני כבר בחוץ ואין לי יחסים עם רוג'רס כרגע".

 

 

ג'רארד נשאל האם זה ישפיע על אחדות הקבוצה ואמר: "נצטרך לחכות ולראות. הכי חשוב עבורי לראות את מי ליברפול תחתים כדי לחזק את הקבוצה". כזכור, אחד מאלה שהוזכרו כמועמדים להיות העוזרים של רוג'רס הוא מאמן מכבי תל אביב פאקו אייסטרן.

 

קלופ. עדיין חולם על התפקיד (gettyimages)

 

עד כה הגיעו בהעברה חופשית ג'יימס מילנר, דני אינגס והשוער אדם בוגדן. זה חיזוק לא רע, אבל עדיין לא מדובר בשמות גדולים שיכולים לשדרג את הקבוצה וליברפול עדיין מחפשת את היורש של ג'רארד.

 

אתמול הכניס סוכנו של יורגן קלופ את המאמן ברנדן רוג'רס ללחץ כשאמר שקלופ שעזב את בורוסיה דורטמונד עדיין רוצה לאמן בפרמיירליג וליברפול קוסמת לו. הסוכן מארק קוסיצ'קה אמר שאם קלופ יגיע לאמן באנגליה הוא ירצה למנות מנג'ר מקצועי בגלל שהוא שונא לשוחח עם סוכני שחקנים ולנהל מו"מ על החתמתם.  

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ