תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלבס חשף: "מסי שכנע אותי להאריך את החוזה בברסה"

בזכותו. אלבס ומסי | צילום: Gettyimages
המגן שחתם לשנתיים נוספות: "היו לי הצעות טובות יותר, אבל אני שמח כאן"
דני אלבס קיים מסיבת עיתונאים אחרי שחתם אתמול (שלישי) על הארכת חוזה בברצלונה לשנתיים עם אופציה לשנה שלישית וגילה את הסיבה האמיתית מדוע נשאר במועדון: "ליאו מסי ביקש ממני להמשיך. הוא אמר לי: 'אם תלך לא יהיה לך יותר טוב ממה שהיה לך כאן. יש לנו דברים נהדרים כאן בעיר, מקבוצה גדולה ועד למזג אוויר נפלא'. דיברנו על זה כבר לפני שנה בינינו כשרצו את מסי בקבוצות אחרות ואותי גם רצו, והגענו ביחד למסקנה שהכי טוב בברצלונה". הברזילאי המשיך: "המוטיבציה הכי גדולה שלי היא להביא אושר לאנשים ולהוכיח להם שהם טעו בקשר אלי". 
 
 
מגן ברצלונה אמר שאין לו ריב עם הנשיא היוצא של ברסה, ג'וזף ברטומאו: "אני ביחסים טובים איתו, אבל כל אחד מנסה להגן על האינטרסים שלו. המו"מ היה תהליך. הם הציעו לי משהו, אני הצעתי משהו אחר. אנשים הביעו בי ספקות. אמרו שאני כבר גמור ולא אוכל להציג את הכדורגל שהראיתי בעבר והוכחתי לכולם שהם טעו. אני טיפוס עקשן ולא מוותר". 
 
אלבס הבהיר שאם השאלה היתה כסף בלבד הוא לא יהה נשאר במועדון, כי היו לו הצעות טובות יותר: "הלב שלי אמר לי להישאר במועדון. הראש שלי גם אמר שלא כדאי לחפש הרפתקאה אחרת, כי יש לי הכל בקבוצה הזאת". אלבס אמר שהיתה לו כל הזמן הרגשה שכאשר הדברים לא הלכו, במועדון היפנו דווקא לעברו אצבע מאשימה, אבל הוא נלחם נגד התופעה. 
 
על החגיגה שלו ועל כך שבכה בחגיגות בקאמפ נואו אחרי הזכייה בגביע אמר: "תמיד אמרתי לכולם שאני נמצא במקום בו אני רוצה להימצא, אבל תהיתי אם גם הפוך זה נכון ואנשים אוהבים אותי כמו שאני אוהב את ברצלונה. הלכתי אחרי הלב גם בגלל שלא ראיתי אף פעם מועדון עם קשרים טובים כאלה בין השחקנים". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ