תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"המשחק לא יהיה דומה למה שהיה בארץ"

גוטמן וזהבי באימון המסכם | צילום: אודי ציטיאט
גוטמן מתכונן לבוסניה. בן חיים: "יכולים לנצח". בן הרוש תורגל בהרכב

נבחרת ישראל קיימה את מסע"ת לקראת לקראת המפגש מחר (שישי) נגד בוסניה. מאמן הנבחרת אלי גוטמן והקפטן טל בן חיים התייחסו להתמודדות רגע לפני האימון המסכם.

 

בתחילת דבריו דיבר גוטמן על המתיחות שנוצרה בתקשורת בנושא הדתי וביקש לעשות הפרדה בין ספורט ופוליטיקה: "כל שחקן אשר נמצא בנבחרת ישראל לא מערב את הספורט בפוליטיקה. גם אם הייתה אמירה כזו או אחרת, היא נעלמת בתוך הדברים הטובים בנבחרת ישראל".

 

 

גוטמן הוסיף: "אנחנו נמצאים בבוסניה ונותנים לנו הרגשת ביטחון ואנו מודים על כך. יש בנבחרת ישראל שחקנים יהודים, מוסלמים וצ'רקסים, זאת המשמעות של נבחרת לאומית. החיים והמוות ביד הלשון, כולם אמורים להיות אחראיים על מה שהם אומרים. התקשורת בישראל וזאת של בוסניה עושות מה שטוב להם. שחקני נבחרת ישראל יעלו למגרש נחושים ומנותקים מכול אמירות. שום דבר מהנאמר לא ישפיע ולא צריך להשפיע על המשחק".

 

בהמשך התייחס למשחק שהיה בארץ בו הביסה הנבחרת 0:3 את הבוסנים: "המשחק לא יהיה קשור למשחק שהיה בישראל, התוצאה בו לא נתנה את התמונה האמיתית להבדלי הרמות בין שתי הנבחרות. אנחנו לא עוסקים בתוצאת ניצחון או תיקו, רק בהכנה למשחק, לדעת לעשות את הדברים וההוראות כפי שתרגלנו לאורך השבוע ואת זה צריך לבצע".

 


בן חיים. "מסוגלים לנצח" (אודי ציטיאט)

 

הקפטן, טל בן חיים הוסיף: "אנחנו משחקים נגד נבחרת טובה מאוד וכשמשחקים נגד נבחרות שעל הנייר יותר טובות, זה לא קל, אבל עושים הכל כדי להצליח".

 

בן חיים הוסיף: "קיבלנו את התמיכה הגדולה מהאוהדים בישראל ורוצים לשמח אותם. למדנו את היתרונות והחסרונות של של שחקני בוסניה לה שחקנים מרומא, מנצ'סטר סיטי ולברקוזן. הוכחנו בעבר שאנחנו מסוגלים לנצח נבחרות מהסוג של בוסניה".

 


גוטמן מתדרך את זהבי ונאתכו (אודי ציטיאט)

 

לאחר מסע"ת הנבחרת קיימה את האימון המסכם באצטדיון בזניצ'ה, אימון מאובטח על ידי עשרות שוטרים ועשרות חיילים מצבא בוסניה שלא אפשרו לאיש מלבד נושאי תגים להתקרב למתחם ולתוך האצטדיון.

 

המאמן אלי גוטמן ושחקניו קיימו אימון שקט ורציני בו שם המאמן דגש על משחק ההגנה והיציאה המהירה קדימה .בסיום האימון תורגלו השחקנים מצבים נייחים ובדקו את ההשפעה של הזרקורים על כדורי הגובה.

 

באימון תורגל עומרי בן הרוש בעמדת המגן השמאלי כשרמי גרשון וטל בן חיים היו שני הבלמים..אלי גוטמן הרבה לעודד את השחקנים ובעיקר את ערן זהבי שאמור להיות החלוץ המרכזי, התפקיד בו שיחק העונה במכבי תל אביב. גוטמן שחרר את השחקנים מהאסיפה הקבוצתית ויקיים מספר שיחות אישיות.

 


רמי גרשון באימון. תורגל כבלם (אודי ציטיאט)

 

ההרכב המשוער: אופיר מרציאנו, אוראל דגני, טל בן חיים, רמי גרשון, עומרי בן הרוש (איתן טיבי), שרן ייני, ניר ביטון, ביבראס נאתכו, בן שהר, ערן זהבי, טל בן חיים.

 

 

Getting ready for tomorrow 

A photo posted by Tal Ben-Haim ⚽ (@talbenhaim) on

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ