תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בניון: "כדי לעלות, צריך להתעלות במאני טיים"

זהבי והחברים בהכנות אחרונות | צילום: אודי ציטיאט
שיאן הופעות לקראת בוסניה: "המשחק הקריטי בקמפיין". ומילה על עטר

רגע לפני המשחק מול בוסניה, אחד מהסמלים הגדולים של נבחרת ישראל ושיאן ההופעות, יוסי בניון, עלה לשידור בתוכנית הספורט של FM103 והתייחס למשחק הצפוי, לבחירתו לנבחרת כל הזמנים בווסטהאם ולקריירה במכבי חיפה. "זה נחמד. זה בסה"כ עניין של דעות", התייחס תחילה לבחירה של ווסטהאם בו.

 

"הייתי רוצה להיות שם, אבל כמובן שאני מחזיק אצבעות לנבחרת. מצפה להם משחק לא פשוט וקריטי", התייחס תחילה לתחושות לגבי העובדה שלא נכלל בסגל.

 

 

על התפתחות הקמפיין והעובדה כי המטרה הפכה להיות המקום השלישי ולא השני אמר: "אנחנו באמצע הקמפיין ועם כל הכבוד אנחנו רק שתי נקודות מוויילס ובלגיה. ניצחון ואפשר להיות במקום הראשון. לא פוסל אפשרות שננצח, אבל הדבר החשוב הוא להשיג תוצאה טובה שתרחיק את בוסניה מהמקום השלישי".

 

בניון קבע: "כרגע מדובר במקום הטבעי שלנו שזה מלחמה על המקום השלישי. כדי לעלות לטורניר צריך להתעלות במשחקים מסוימים וזה משחק הכי קריטי להמשך הקמפיין".

 


שחקני הנבחרת בבוסניה. "לא משחקים באותו קצב כמו באירופה" (אודי ציטיאט)

 

לעובדה שלא זומן לאורך הקמפיין אמר: "בפעם האחרונה ששוחחתי עם גוטמן הייתי פצוע. אני לא חושב שנסגרה בפני הדלת וגם אם כן, אכבד את זה. כל עוד אני משחק אין סיבה שלא אשאף להגיע לנבחרת".

 

"רוב השחקנים כאן משחקים בארץ. הקצב והרמה בארץ לא זהה. שחקנים יכולים להתעלות במשחק מסוים, אך לא לאורך זמן", הוסיף לגבי ההבדלים ברמה בין הכדורגל הישראלי לנבחרות הטופ האירופי.

 

על מכבי חיפה אמר: "אני שמח מאוד להיות במכבי חיפה. אני לא מצטער לרגע שחזרתי. הקבוצה השתפרה ועשינו משחקים טובים אבל זה לא הספיק לאירופה. כולם מבינים שיש בעיות שצריכים לפתור אותן. שחקנים כמו שכטר ועטר זה פותח דלתות עבור עוד שחקנים לבוא למכבי חיפה. גם מאמן כמו רוני לוי".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ