עונשו של טביב קוצר ל-4 חודשי עבודות שירות

עונשו של טביב קוצר ל-4 חודשי עבודות שירות טביב. ביקש לבטל את העונש | צילום: אבשלום ששוני
ההתאחדות ומנהלת הליגה יצטרכו להחליט כעת אם הוא יוכל להמשיך לשמש כבעלי בית"ר ירושלים
עונשו של אלי טביב ב"פרשת הכאת הנער" קוצר היום (שני) בצהריים על ידי צוות השופטים, דבורה ברלינר, עודד מודריק ומרים סוקולוב משישה חודשי עבודות שירות לארבעה. בעלי בית"ר ירושלים עירער לבית המשפט המחוזי בתל אביב על העונש המקורי שנגזר עליו לפני מספר חודשים.


במהלך הערעור הציעה השופטת ברלינר לקצר את העונש, מהלך לו התנגדה עו"ד מוריה גרין, התובעת מטעם הפרקליטות. בסיום הדיון החליטו השופטים להוריד חודשיים מהעונש המקורי. כעת צפויים ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגה להחליט אם יש בעבירה קלון ואם טביב יוכל להמשיך לכהן כבעלים של מועדון כדורגל.


בפתח הדיון טען עורך דינו של טביב, ציון אמיר ש"טביב מעולם לא נהג באלימות. להיפך, נהגו מולו באלימות והוא שומר על איפוק. דבריו של המתלונן אינם עקביים ועדותו סותרת את עצמה. המתלונן ילד פיקח, נבון, ממזרי ויודע להתנהל בעזות מצח וחוצפה בלתי רגילה. לבוא באישון לילה, לקלל, לגדף ולאיים על טביב, וכל זה קורה שהוא יודע שעל אלי נזרקו רימוני עשן, הלם ורסס. זו חוצפה, האוהד שיקר. אוהדי הפועל אמרו לאוהד: 'נתמוך בך וניתן לך סיוע משפטי'. אוהדי הפועל היו מוכנים לעשות הכל להעיף את טביב מהקבוצה".

 

נשיאת בית המשפט המחוזי בת"א, השופטת ברלינר, אמרה לעו"ד אמיר: "היה עד שאמר: 'ראיתי שני אנשים מפוצצים מישהו'". עו"ד אמיר השיב: "האוהד טיפס על החומה והייתה אבן שנזרקה. אין מה להסתבך בסתירות. אם לא היתה זריקת אבן, אף אחד לא היה יוצא מהבית. האוהד אמר שצעק וראה את טביב בביתו. למה טביב יצא? כי הייתה אבן שנזרקה. המאבטח הוא זה ששואל את המשטרה לגבי בחור שעושה בלאגן. המתלונן שינה את גרסתו ותיאוריו היו סותרים".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • אסטון וילה
  2
  אברטון
  0
  Live
 • קלן
  1
  בורוסיה דורטמונד
  3
  Live
 • גרנאדה
  0
  סביליה
  1
  Live
 • לבאנטה
  2
  ויאריאל
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ