תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי חיפה הציעה לבן שהר חוזה ארוך טווח

|
החלוץ מעוניין להמשיך לשחק באירופה, אך נפגש עם ראשי הירוקים

מכבי חיפה של רוני לוי ממשיכה לבנות את הפאזל לעונת 2015/16. אחרי החתמתו של ניקולה דרינצ'יץ', הירוקים הולכים כעת חזק על החלוץ בן שהר.

 

ראשי המועדון נפגשו בצהריים (יום ב') עם החלוץ והגישו בפניו הצעה לחוזה ארוך טווח. החלוץ מעוניין להמשיך באירופה אך במכבי חיפה מקווים שהחלוץ ישתכנע בימים הקרובים ויחתום במועדון לטווח ארוך.

 

 

לפני מספר ימים בלבד, פתח בן שהר בהרכב של אלי גוטמן בהפסד הנבחרת 3:1 בבוסניה. החלוץ החל את דרכו בקבוצה הנוער של הפועל ת"א משם עבר לצ'לסי הגדולה. שהר לא מצא את מקומו בשורות הבלוז ולאחר מכן הוא החל לנדוד: ק.פ.ר, שפילד וונסדיי, פורטסמות' זה ההספק של שהר בשלוש עונות באי הבריטי. 
 
לאחר מכן עבר שהר לדה חראפשחאפ ההולנדית ומשם לאספניול, הפועל ת"א, אוקזר, הרטה ברלין וארמניה בילפלד. בעונה החולפת שהר שיחק במדי ווילם וו ההולנדי והיה שותף מלא לעונה הלא רעה שעברה על העולה החדשה שהצליחה לסיים במרכז הטבלה. שהר שותף ב-33 משחקים בהם כבש שבעה שערים, אך לא הצליח להגיע לסיכום על המשך דרכו במועדון.
 
בתוך כך, שהר התייחס לציטוטים שפורסמו בשמו בבוסניה לפני משחק הנבחרת.
 
 
 
 

חברים, אחים, חשוב לי להדגיש כי אין ולא יהיה לי לעולם דבר נגד דת כזאת או אחרת, וההפרדה בין ספורט לפוליטיקה היא עבורי חוק בל יעבור. עם זאת, טרם המשחק נגד בוסניה לקחתי חלק בראיון ודברי לא הובנו כראוי ואף הוצאו מהקשרם ולכן חשוב לי לתקן את הדרוש תיקון. דיברתי על קהל עוין באופן כללי. דווקא אני , שלאורך כל הקריירה משחק בחו״ל, שיחקתי וחלקתי חברות אמת עם שחקנים מוסלמים, נוצרים או בני כל דת אחרת. גם בארץ ביבראס נאתכו הוא אחד מחבריי הקרובים ביותר. כמו שאתם ודאי יודעים, לא פעם גם התייצבנו יחד מול קהל עוין. ללא קשר לדת, כמובן. כדורגל היה וימשיך להיות משחק שמחבר בין אנשים שונים, בין דתות ובין לאומים, ואני אמשיך לעשות הכל כדי לשמור זאת כך.

A photo posted by bensahar14 (@bensahar14) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ