תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יונייטד וריאל מתכננות: איקר קסיאס לטוטנהאם

קסיאס. יתחיל משחק כיסאות עולמי? | צילום: GettyImages
כך לוריס יעבור למנצ'סטר ודה חאה למדריד. ועל איזה בלם הן רבות?

ערוץ הטלוויזיה הספרדי TVE פרסם שטוטנהאם פנתה לאיקר קסיאס. לפי הידיעה, בריאל מדריד רוצים שקסיאס יילך כדי לרכוש את דויד דה חאה ועשויים לשחררו ללא תמורה גם בגלל שהוא כבר עשה והשיג את כל ההישגים האפשריים במועדון.

 

האם פרסום הידיעה אומר שהוגו לוריס הוא יהיה השוער החדש באולד טראפורד? לפי הידיעה יאספר סילסן מאייאקס אמסטרדאם עדיין השוער המועדף על לואיס ואן חאל, אבל אם לא תשיג אותו לוריס יוחתם ובוויט הארט ליין כבר חשבו על יורש עם שם לא פחות גדול. השאלה אם קסיאס ירצה לעזוב את הבלנקוס נותרה פתוחה. הוא מפזר באחרונה רמזים והצהרות שהוא רוצה להישאר.

 

 

והקרבות בין הבלאנקוס לשדים האדומים לא נגמרים פה. השתיים גם לוטשות עיניים לעבר בלם ולנסיה הארגנטיני ניקולאס אוטמנדי. יונייטד כבר מנסה לרכוש אותו כמה שבועות. סוכנו של השחקן ציין שהוא רוצה לעזוב, אבל ולנסיה לא רוצה לשחררו ולא מוכנה להתפשר על פחות מסעיף השחרור שלו העומד על 50 מיליון יורו.

 

אוטמנדי. בקרוב במדריד או במנצ'סטר? (Gettyimages)

 

האתר "סופרדפורטה" דיווח שכעת ריאל מדריד הצטרפה למרדף אחרי הבלם הארגנטיני. בבלאנקוס לא רוצים לשלם את המחיר המלא והחליטו להפעיל את הסוכן ז'ורז' מנדש שמקורב מאוד לעטלפים. הוא גם סוכנו של מאמן הקבוצה נונו עליו המליץ לבעלים פיטר לים והוא העלה את ולנסיה לליגת האלופות.

 

אם אוטומנדי יגיע לריאל מדריד תהיה לפפה, סרחיו ראמוס ורפאל וראן מלחמה גדולה על ההרכב. הבלם הארגנטיני נכלל בנבחרת ה'לה ליגה' שפורסמה אתמול והוא הבלם שכבש הכי הרבה שערים העונה בליגה הספרדית.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ