תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"בבית"ר י-ם מאוד רוצים שאחזור, זה בהחלט ריאלי"

קפילוטו. \אחד שקשה לו לא לשחק\ | צילום: אסף קליגר
ניסו קפילוטו מסכם עונה בשווייץ: "הליגה פה טובה בשתי רמות מישראל"

הליגה השוויצרית סיפקה לנו לא מעט ליגיונרים השנה. אם שמענו בעיקר על מונאס דאבור או אבי ריקן, בקיץ שעבר הצטרף לו בשקט הבלם ניסו קפילוטו לסנט גאלן ופתח את העונה בצורה מצויינת, עד שהגיע לו חוסר מזל עם פציעה שעצרה אותו. קפילוטו מספר בראיון לספורט1, על העונה, העתיד, וההצעה מאלי טביב ובית"ר ירושלים.

 

"זה התחיל ממש טוב מבחינתי", העיד קפילוטו. "בנו עליי, בכל משחקי האימון מול קבוצות כמו וולפסבורג וקבוצות נוספות מגרמניה שיחקתי והייתי טוב, פתחתי את העונה ועד מחזור 8-9 שיחקתי והייתי טוב. אז נפלתי במשחק וקרעתי שריר וגיד ביד שהשבית אותי לשלושה חודשים ובזמן הזה הקבוצה המשיכה לרוץ ולהיראות טוב. אחרי שחזרנו מפגרת החורף בסוף ינואר, שכבר הרגשתי טוב והחלמתי לחלוטין המאמן לא ניתן לי מספיק הזדמנויות. קיבלתי פה ושם דקות אבל לא כמו שרציתי וציפיתי. מי שהחליף אותי עשה עבודה טובה וקיבל את הקרדיט וזה הכדורגל, ואני אחד שקשה לו לא לשחק", הוסיף.

 

 

תקופת הפציעה? ״זו היתה תקופה קשה, גם בדיוק נולדה לי ילדה ולא יכולתי להחזיק אותה חודשיים בגלל הפציעה ביד. אבל חשבתי שכשאחזור מפגרת החורף יהיה טוב יותר וזה לא קרה. אני לא מתחרט לשנייה שהגעתי לליגה השוויצרית, זו ליגה ברמה גבוהה, שדרגתי את עצמי גם מ-15-16 משחקים ששיחקתי. לא מרגיש שלא הצלחתי, כי אין מה לעשות עם הפציעה, זה קורה בכדורגל״.

 

הרמה ביחס לישראל? "הרמה פה לפחות שתי דרגות מהליגה בישראל. יש פה את באזל, גראסהופרס, ציריך, יאנג בויז, קבוצות ברמה גבוהה מאוד. זו ליגה של עשר קבוצות לכן היא קטנה ואיכותית. התקציבים פה לא גבוהים מדי. בגדול הם מנסים בעיקר להשביח שחקנים, אבל סנט גאלן יכלה להגיע לפליאוף עליון בישראל בוודאות".

 

 


קפילוטו במדי בית"ר. "אוהב את המועדון" 

 

מצבך כעת? ״כרגע אני לא מתוכנן להישאר פה, החלטנו שני הצדדים שאני יכול לחפש קבוצה אחרת. רציתי לחפש קבוצה כי הבנתי שהמאמן לא בונה עלי, מי שהביא אותי היה הג'נרל מנג'ר שעזב והוא הביא אותי לא על דעת המאמן ולכן הבנתי שהמאמן לא ייתן לי הזדמנות העונה. אני לא מאלה שירוויחו כסף וישבו שנה שלמה על הספסל, מעדיף להרוויח פחות אבל לשחק. השאיפה למצוא או משהו בחו״ל כי לא מיציתי את חו״ל אבל גם חזרה לארץ ריאלית".

 

הצעה מבית״ר ירושלים? "קיבלתי בשבוע שעבר הצעה. זה משהו ריאלי, מאוד רוצים אותי בבית"ר, וזה כרגע משא ומתן בניסיון להגיע לעמק השווה. נראה אם תהיה התפתחות. יש לי חוזה לעוד עונה פה בשווייץ לא ארצה להפסיד כלכלית יותר מדי".

 

זיכרונות: ״עשיתי עונה טובה מאוד בבית״ר ירושלים והיו דיבורים שאמשיך אבל היתה הצעה כלכלית ומקצועית טובה משווייץ. אני אוהב את המועדון, מחובר לקהל של בית״ר ירושלים, מבין את הציפיות ועברתי דברים יפים בבית״ר ירושלים".

 

לא חושש להגיע למקום שיש בו חוסר ודאות? ״לפי מה שאני רואה עובדים בבית״ר. הם רוצים לחזק את הקבוצה ושתהיה קבוצה אטרקטיבית יותר משנה שעברה. אם זה יראה לי כלכלית אשמח להיות חלק מהפאזל של בית״ר ירושלים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ