תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"ברזיל לא תלויה רק בשחקן אחד"

"ברזיל לא תלויה רק בשחקן אחד"
דונגה: "הלוואי והיה לנו שחקן כמו פלה על הספסל". צפו ב-1:2 על ונצואלה

אחרי תקלה קטנה ובלי ניימאר, גברה לפנות בוקר (שני) ברזיל על ונצואלה 1:2 והעלתה את עצמה ואת קולומביה לרבע גמר הקופה אמריקה. בשבת ייפגשו "הסלסאו" ברבע הגמר את פרגוואי, הנבחרת שהדיחה אותם באותו שלב בדיוק ב-2011.

 

"ברזיל חייבת ללמוד לשחק בלי ניימאר", אמר דונגה בסיום, "הוכחנו שהנבחרת לא תלויה בשחקן אחד והיא תלך ותשתפר ככל שהטורניר הזה יימשך. אסור להתלונן כל הזמן, צריך למצוא פתרונות. רוביניו הוא רוביניו ואי אפשר להשוות בין קוטיניו לניימאר, אבל הם צריכים לשחק הכי טוב שאפשר ולתת הכל עבור הנבחרת. הלוואי והיה לנו שחקן כמו פלה על הספסל או ניימאר אחר שנכנס במקום הניימאר שהורחק, אבל איו לנו".

 

 

כשנשאל איך ברזיל צריכה לשחק בלי כוכב ברצלונה אמר המאמן: "פחות דריבלים, יותר פיזי ויותר בעיטות ברגליים של היריבה (באירוניה)", אחרי שנספרו 20 בעיטות של הקולומביאנים בניימאר במשחק בו הורחק. על המשחק נגד ונצואלה אמר: "היה חשוב לנו לשלוט במשחק הגובה ולשחק מהר נגד המתפרצות שלהם. לא היה לנו משחק ושלם, אבל יש עכשיו לנבחרת יותר ביטחון".

 

 

על המפגש עם פרגוואי ברבע הגמר: "מדובר בנבחרת לא קלה. יהיה משחק קשה עבורנו. זה יהיה משחק נגד מאמן שהוא חבר שלי (ראמון דיאס) ונגד נבחרת שמשחקת על מסירות וכח פיזי. העובדה שהם סיימו ב-2:2 נגד ארגנטינה אומרת הכל. זה יהיה משחק לחיים ולמוות".

 

טיאגו סילבה הזהיר מפרגוואי: "הם הגיעו לגמר בקופה אמריקה ב-2011 אחרי שהדיחו אותנו ברבע והם נבחרת מצוינת. אנחנו לא חושבים על נקמה. הפסדנו אז בפנדלים, אני מקווה שהפעם זה יהיה משחק של 90 דקות".

 

 

דני אלבס, מגן ברצלונה וברזיל, התייחס לניימאר בסיום: "אמרתי לו להיות רגוע וללמוד מהטעויות שלו ולא ליפול יותר למלכודות האלה שהביאו כאב לב לכל המדינה". אלבס אמר שעונש ההרחקה מארבעה משחקים היה מוגזם והערעור שהוגש הוא גם בגלל שכולם יודעים איזה שחקן ניימאר: "הענישו אותו בחומרה גדולה מדי ורק בגלל שזה ניימאר. לשחקן אחר היה מוטל עונש קל יותר. הוא שחקן שבועטים בו והכדורגל צריך שחקן אטרקטיבי כמו ניימאר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ