"מקווה שהאוהדים יהיו גאים בדרך בה נשחק"

"מקווה שהאוהדים יהיו גאים בדרך בה נשחק" ג'וקאנוביץ' עם ביין | צילום: עדי אבישי
יוקאנוביץ' הוצג: "מעבר שלב נוסף באירופה הוא היעד שהציבו לי". בדש נשאר
הטרבליסטית מכבי ת"א פתחה עונה באופן רשמי עם מסיבת עיתונאים ראשונה בה הוצג המאמן החדש, סלבישה יוקאנוביץ'. הסרבי ששמע על היריבה הראשונה שלו במוקדמות ליגת האלופות, היברניאנס המלטזית, ינסה להשלים את הסגל בתקופה הקרובה כאשר כבר ב-28 ביוני הקבוצה תצא למחנה אימונים באוסטריה.


"הרגע הזה הוא לא בנוגע לעבר שלי", אמר יוקאנוביץ' בנוגע לעזיבת ווטפורד, לאחר שהעפילה לפרמיירליג, "מכבי הגישו לי הצעה רצינית והרגשתי שיש פה אתגר מקצועי. יש לנו קיץ חשוב לפנינו ואני מצפה לפגוש אנשים עם תשוקה למשחק ורצון להצליח במטרות שלנו באירופה ובישראל".יוקאנוביץ'. "זה לא היה מוזר לעזוב את ווטפורד" (עדי אבישי)


"זה לא מוזר בשבילי לעבוד בישראל אחרי שהעפלתי לפרמיירליג, אני לא אנגלי ואימנתי כבר בעוד מקומות בעולם. זה המועדון השישי שלי מחוץ לסרביה והמדינה השישית בה אני מאמן, אז אני לא זר לסיטואציה של אימון בחו"ל. ישראל היא מדינה מצוינת".


"מכבי ת"א הוא מועדון גדול, אני מבין שיש מולי משימה קשה לאחר ההצלחה בעונות הקודמות. צפיתי בהרבה משחקים ואני מכיר את כל השחקנים מהשנה החולפת. עם זאת, אני עדיין בהתחלה ויש תהליך שנצטרך לעבור. אני מקווה שהאוהדים שלנו יהיו גאים בדרך בה נשחק".


"ברור לכולם שיהיה קשה להעפיל לליגת האלופות, אבל אנחנו מצפים ליכולת טובה גם באירופה. ברור לי שנעשו מאמצים בעונות הקודמות, אבל נצטרך לעשות צעד נוסף. זה היה היעד שהציבו לי והמטרה שלי כשהגעתי".

 


ביין ויקאנוביץ'. "היעד הוא הצלחה באירופה" (עדי אבישי)


"הקבוצה צריכה לשפר הרבה דברים, יש לה מנטאליות מנצחת והיא קבוצה מהירה אבל היא צריכה לשחק יותר קבוצתי ולהיות יציבה. אני מאמין שעם השחקנים שיש לנו עכשיו אנחנו יכולים לשחק טוב יותר, אם לא הייתי מאמין לא הייתי פה". 


ג'ורדי קרויף: "אני חושב שעד עכשיו בחירת המאמנים שלנו היתה מוצלחת וכולם השיגו תוצאות טובות. עקבתי זמן רק אחרי סלבישה ומהרגע הראשון ידעתי שהוא האיש שאנחנו צריכים. כמו בכל עונה, תמיד חיכינו מעט עם מינוי המאמן. אני מקווה שיוקאנוביץ' יתגלה כבחירה נכונה, אבל אף פעם אי אפשר לדעת".


"המדיניות של הקבוצה בשלוש השנים האחרונות היא לא לדבר עם בתקשורת. אנחנו שומרים על חשאיות וכשיש מה להודיע עושים את זה באופן רשמי. גולדהאר בונה את הקבוצה שלב אחרי שלב. נכון שהודחנו מאירופה בשלב מוקדם, אבל זכינו בכל התארים בארץ".קרויף. "בונים את הקבוצה שלב אחרי שלב" (עדי אבישי)


"יש הרבה דרכים לרענן את המוטיבציה בשחקנים, החלפת מאמן היא אחת מהן. אני לא חושב שזה אחראי להשקיע בזרים, משום שיש סבירות גבוהה שהם יעזבו מהר. המטרה שלנו תמיד היתה למצוא את הישראלים הטובים ביותר. בן רייכרט הוא שחקן מכבי ת"א והוא פה כדי להישאר, אין כאן שאלה בכלל. אני מאמין שהוא אחד השחקנים המבטיחים בארץ ואנחנו רוצים אצלנו את הטובים ביותר".


"הבנו שההחלטה הנכונה ביותר עבורנו היא צוות מקצועי זר. שקלנו להביא מאמן ישראלי אבל זאת ההחלטה שקיבלנו. זה לא מציאותי לחשוב שנעפיל בכל עונה לליגת האלופות. מבחינתי אליפות בארץ היא במקום הראשון ואירופה רק במקום השני".


בדש נשאר


אחרי שברק יצחקי האריך חוזה לשנתיים נוספות, שותפו להתקפת מכבי ת"א - ברק בדש - גם נשאר בקבוצה וחתם לעונה נוספת.


בדש היה קרוב לסיכום בקריית שמונה, ממנה הגיע למכבי, ואף סוכנו, דודו דהאן, התבטא כי לא יערים קשיים בנושא למרות מערכת היחסים המתוחה עם איזי שרצקי.בדש. נשאר צהוב (עדי אבישי)


"אני שמח על האמון שנתנו בי", אמר בדש לאתר הרשמי. "אשמח לעמוד לרשות הצוות המקצועי ולעזור לקבוצה להשיג את המטרות שלה".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ