תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מרתיח: צפו בפורטוגל ושבדיה מעבירות זמן

מרתיח: צפו בפורטוגל ושבדיה מעבירות זמן
השתיים נפרדו ב-1:1 שהעלה את שתיהן לחצי הגמר והדיח את איטליה

נקבעו העולות הנוספות לחצי גמר טורניר יורו הצעירות שמתקיים בצ'כיה. שתי המוליכות ערב המשחק בבית ב', פורטוגל ושבדיה, נפגשו הערב (רביעי) למשחק שהסתיים בתיקו 1:1. פסיינסיה העלה את הסלסאו ליתרון בדקה ה-82, טיבליג איזן כעבור 7 דקות (לחצו כאן לצפייה בתקציר).

 

אלא שעם כל הכבוד לכובשי השערים, הסיפור הוא אחר לגמרי. פורטוגל כאמור לעיל עלתה ליתרון מאוחר - ובמצב זה היא הייתה עולה לחצי הגמר ביחד עם איטליה -  אלא שבדקה ה-89 השיגה שבדיה את השוויון המיוחל שהעלה את השתיים לשלב הבא.

 

 

מאותו רגע, במשך שלוש דקות של תוספת הזמן, נראו שתי הנבחרות מעבירות את הזמן עד לשריקת הסיום שהעלתה את השתיים לשלב הבא ושלחה את איטליה הביתה. גורמים רשמיים טרם הגיבו לדקות הסיום, אך הרשת כבר גועשת בטענה לחוסר ספורטיביות.

 

פורטוגל סיימה את שלה הבתים ראשונה עם 5 נקודות, שבדיה סיימה במקום השני עם 4 נקודות, איטליה, שניצחה את אנגליה במשחק שהתקיים במקביל 0:3, עברה את אנגליה וסיימה במקום השלישי עם 4 נקודות ואנגליה סיימה רביעית ואחרונה עם 3 נקודות. שבדיה ואיטליה אומנם סיימו עם מספר זהה של נקודות, אך מכיוון שבמפגש ביניהן שבדיה ניצחה 1:2, היא זו שהעפילה לשלב הבא.

 

משחקי חצי הגמר יתקיימו ביום שבת, שבדיה תתמודד מול דנמרק, פורטוגל תפגוש את גרמניה. משחק הגמר יערך כעבור שלושה ימים (שידור ישיר של כל המשחקים בספורט1 וב-HD).

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ