תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טבארס: "הרחקתו של קבאני היתה שערוריה"

טבארס: "הרחקתו של קבאני היתה שערוריה"
צפו בפרובוקציה המכוערת שהביאה לאדום של חלוץ אורוגוואי ב-1:0 לצ'ילה

צ'ילה ממשיכה לחגוג בקופה אמריקה והיא רחוקה כעת שני ניצחונות בלבד מזכייה היסטורית בטורניר. לפנות בוקר (חמישי) ניצחה מארחת הקופה במשחק שנוי במחלוקת את אורגוואי 0:1 ועלתה לחצי הגמר.

 

"החלום שלנו השחקנים הוא אותו חלום של האוהדים שלנו", אמר אלכסיס סאנצ'ס, "במחצית הראשונה הרגשתי עייפות, הרגליים לא נענו לי ושחקני אורוגוואי ניצלו את זה ונכנסו לי כל הזמן ברגליים. החברים שאלו אותי מה קרה לי. היה לי מאבק עם השחקנים של אורוגוואי, אבל אחרי המשחק הם באו להתנצל וסלחתי להם".

 

 

כדורגלן אורוגוואי לשעבר חביאר צ'בנטון תקף את סאנצ'ס בטוויטר וכתב: "אלכסיס, תפסיק להתבכיין ותשחק כמו גבר. אורוגוואי נאלצה לשחק נגד גברים שלא הפסיקו לבכות". מאמנה הארגנטיני של צ'ילה, חורחה סמפאולי, שיבח את הבחורים שלו: "ראינו שתי מחציות שונות מאוד. אנחנו שיחקנו מצוין במחצית הראשונה, אבל לא הגענו למצבים. במחצית השנייה היתה מחצית פחות טובה לשתי הנבחרות, אבל כל הזמן איימנו על אורוגוואי שהיא נבחרת טובה מאוד. נתנו משחק גדול ולא רצינו שיוויון".

 

המאמן של צ'ילה אמר שהמשחק התנהל כפי שציפה: "'הסלסטה' שיחקו צפוף ולא נתנו לנו הזדמנות לכבוש. השחקנים שלנו משחקים עם המון נחישות. אני מעריך מאוד את מה שעשינו היום. אחרי שניצחנו את אורוגוואי, אנחנו מצפים ליריבה הבאה עם הרבה ענווה. מי שלא תהיה, מדובר ביריבה קשה".

 

 

 

סמפאולי שיבח את כובש השער איסלה: "היה לו טורניר מדהים עד עכשיו ובכל ארבעת המשחקים הוא שיחק ברמה הכי גבוהה שאפשר. אני רואה שהוא התקדם מאוד ביכולת שלו, הוא נותן לנו אפשרויות נוספות". על היריבה הבאה אמר: "אם זו תהיה פרו, תמיד היו להם שחקנים טובים ותמיד היה לי קשה במפגשים עם המאמן הארגנטיני ריקרדו גארקה. למזלנו יש לנו זמן לנוח ולהתכונן. אם נקבל את בוליביה ששיחקה נגדנו, זו לא תהיה אותה יריבה שפגשנו בבית המוקדם".

 

קשר יובנטוס, ארתורו וידאל, שנפצע בברכו במחצית הראשונה בהתנגשות עם אג'ידיו ארבלאו, עשוי לשחק במשחק הבא. המאמן אמר שהפציעה לא רצינית. שוער ברצלונה קלאודיו בראבו הודה: "היה משחק קשה מאוד. אורוגוואי רגילה למאבקים האלה. ננסה לתת את המקסימום ולהמשיך לחלום על הנפת הגביע".

 

באורוגוואי טענו שמגן צ'ילה חרה הצליח לעשות פרובוקציה על אדינסון קבאני והרגע בו המשחק הוכרע היה הרחקת הכוכב של "הסלסטה" במצב 0:0. מאמן אורוגוואי, אוסקר טבארס, שקבוצתו נותרה עם 9 שחקנים אמר בסיום: "אם 'נאלצנו' להפסיד, הייתי רוצה שזה יהיה בצורה אחרת. ההחלטות של השופט הברזילאי לא היו מאוזנות. הרחקת קבאני היתה שערוריה וגם פוסילה לא היה צריך לראות אדום. המגן חרה עשה פרובוקציה שלמה. איחוליי לצ'ילה שהיו טובים מאיתנו לאורך הטורניר, אבל המשחק עצמו היה שווה תיקו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ