תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"כנראה שיש חוק סוארס ויש חוק חארה"

"כנראה שיש חוק סוארס ויש חוק חארה"
באורוגוואי לא נרגעו מהרחקת קבאני. וגם: הרשת מגיבה בצחוק

דייגו גודין, בלם נבחרת אורוגוואי, דורש להעניש מיידית את גונסאלו חארה שדחף אצבע לישבנו של אדינסון קבאני לפני שהאורוגוואי הורחק. השופט הברזילאי סנדרו ריצ'י הרחיק אותו בדקה ה-63 אחרי שקבאני הנזעם קילל בלי הפסקה את חארה. 

 

בהתאחדות האורוגוואית ניצלו את המקרה ויצאו נגד קונמבול ופיפ"א. מנכ"ל ההתאחדות, אלחנדרו באלבי, אמר: "יש חוק אחד עבור לואיס סוארס וחוק אחר עבור כל שאר השחקנים וכנראה גם לחרה. אנחנו מחכים לדו"ח של השופט ונלמד את כל הפרטים לפני שנגיש תלונה נגד חארה". 

 

 

באורוגוואי רוצים כעת לנצל את העובדה שחארה ביצע עבירה מכוערת לדעת כולם לא פחות מסוארס ולבקש מפיפ"א לחון את סוארס שנותרו לו עוד ארבעה משחקים לרצות כעונש. "אם לא נעלה עכשיו את נושא סוארס, זה יהיה פשע". 

 

בלם אתלטיקו מדריד גודין הוסיף בנושא: "1000 תמונות חזקות יותר מאלף מילים שלי. יש תמונות שלו עם האצבע וזה אומר הכל. הקונמבול (הפדרציה של דרום אמריקה) צריכים להרחיק אותו מידית. אני נושך את הלשון שלי כדי לא לומר דברים גרועים יותר על מה שהוא עשה". 

 


קבאני "זוכה לטיפול" גרסת הרשת (מתוך טוויטר)

 

שחקן ההגנה של הסלסטה נשאל האם לדעתו הקופה אמריקה מכורה והכל אורגן מראש כדי שצ'ילה תזכה בטורניר ואמר: "אם הייתי חושב כך לא הייתי מגיע לשחק כאן. אני חושב שמי שהשפיע על כל המצב היה השופט שהפריע לחגיגה. אני אפילו לא חושב שקאבני נגע בחרה. היה קשה מאו לעכל את ההפסד הזה. שיחקנו טוב עד להרחקה, אבל אתה לא יכול להרגיש רגוע אחרי אירוע כזה".

 


הרשת לא הפסיקה לצחוק 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ