תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"ייקח לי קצת זמן, ואבין את גודל ההישג"

"ייקח לי קצת זמן, ואבין את גודל ההישג"
ששון מאוכזב מההפסד בגמר, אך גאה במדליית הכסף: "משתלם להתעקש"

"ירדתי מהקרב של הגמר בהרבה רגשות מעורבים כי אמנם הצלחתי להתעלות על עצמי אבל זה לא נעים להפסיד למישהו שניצחתי בעבר", כך אמר הערב (שבת) אורי ששון, לאחר שהפסיד לאדם אוקרואשווילי הגיאורגי בגמר אליפות אירופה (מעל 100 ק"ג).

 

"הוא ספורטאי מעולה ומגיע לו את הכבוד שמגיע לו", החמיא הישראלי ליריבו. "עשיתי החלטה לא נכונה מולו, הייתי צריך יותר למשוך את הקרב ומבחינה טקטית לא פעלתי נכון, הותקפתי בזמן לא אידיאלי והוא ניצל זאת לחניקה שעשתה את ההבדל".

 

 

ששון המאוכזב ודאי היה חותם על מדליית כסף לפני התחרות, אך עדיין התקשה לעכל את ההפסד בגמר: "ייקח לי קצת זמן, ואני אבין את גודל ההישג שעשיתי. להיות סגן אלוף אירופה זה באמת ההישג הכי מרשים שלי עד עכשיו, אני מקווה שזה ירים אותי למעלה אחרי תקופה לא ממש טובה. זה מוכיח שמשתלם להתעקש. רציתי להיות אלוף אירופה, זה לא קרה אבל הגעתי למעמד מכובד. הייתי רעב, זה היה החלום שלי. אחי אמר לי שהוא מתרגש בשבילי, שהוא אוהב אותי ושכל המשפחה מאחוריי מה שהופך את זה ליותר מרגש".

 

ששון עם גילי לוסטיג. "זה מוכיח שמשתלם להתעקש" (באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

 

אורן סמדג'ה, מאמן נבחרת הגברים, שפע מחמאות לחניכו: "הייתה הופעה מדהימה של אורי. הוא התחיל קצת בהיסוס ולאט לאט הראה ג'ודו מרהיב ויכולת גבוהה. לא קיבלתי את ההפסד בגמר. למרות שסגן אלוף אירופה זה הישג ענק, הציפייה שלי מהספורטאים להיות הכי טובים שיש. היה פספוס קטן לאורי שבטעות קטנה איבד את הזהב אבל אני מרוצה גם מזה".

 

ששון הצטרף בכך לשגיא מוקי וירדן ג'רבי שזכו אתמול בזהב ובארד (בהתאמה), והשלים אליפות מצוינת למשלחת הג'ודו בבאקו. וגם סמדג'ה מרגיש כך: "אני בערך 48 שעות בלי שינה ואני צריך לעכל את ההישגים שלו ושל שגיא מוקי. זה הישג אדיר לכל הנבחרת ולכל המדינה, כל הג'ודאים הראו נחישות להצליח שנה לפני האולימפיאדה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ