תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"יש להפועל גורם שישלם את הכרטיס והמשכורת שלו"

רייכרט. הפועל היא חלום ילדות | צילום: אסף קליגר
רייכרט פועל להשתחרר ממכבי. גורם: "לא מבין לאיזה בור הוא נכנס"

"יש גורם חיצוני שהבטיח לממן את עלות רכישת הכרטיס של רייכרט ולשלם מכספו את חוזהו ארוך הטווח של השחקן אם יגיע לאדומים", כך אמר הערב (מוצ"ש) גורם המקורב להפועל תל אביב לאחר שהקשר החרים את אימון מכבי תל אביב, סירב להתנצל בפני המנג'ר ג'ורדי קרויף והמאמן סלבישה יוקאנוביץ' ולא יעלה על הטיסה מחר בבוקר למחנה האימונים באוסטריה.

 

רייכרט, בן למשפחה אדומה ואוהד שרוף של הפועל בילדותו, עבר בקיץ שעבר מרמת השרון למכבי תל אביב. הצהובים העניקו לו חוזה לארבע שנים תמורת 250 אלף דולר נטו לעונה. אלא שהקשר התקשה להשתלב בהרכב של המאמן פאקו אייסטראן והושאל בינואר האחרון להפועל.

 

 

לאחר שהניסיון של גורמים ובהם סוכנו של רייכרט, אבי נמני, למזער נזקים לא צלח, הוציא הקשר מסרון ובו ביקש להניח לו בימים הקרובים כדי "שיוכל לשקול את עתידו".

 

"לא תשמעו שום אמירה רשמית מכיוון הפועל תל אביב", הוסיף הגורם, "אבל הם מאפשרים לגורמים מטעמם להוביל את המאבק היוקרתי כדי לשמח את האוהדים ולהנחית את רייכרט במתחם חודורוב".

 

רייכרט סיפר כל הקיץ לחבריו ולמקורביו עד כמה הוא רוצה לשחק באדום ולהגשים חלום ילדות. דיווחים שונים טוענים שאף הובטח לו סרט הקפטן אם יעבור להפועל.

 

מצד שני, במכבי רייכרט ממשיך לסבול ואין לו את השקט הנפשי להתנהל בחופשיות ככל בחור בן 21.  קללות וקריאות נגדו ברחוב, בבתי קפה ובקניון. מקורב לרייכרט סיפר כי מספר אוהדים הגיעו לביתו בערב שבת וקיללו אותו, והמעשה הזה שבר אותו סופית.

 

רייכרט אמנם קיבל מקרויף מלת כבוד כי השנה יזכה לקידום מקצועי ויהיה דומיננטי בהרכב. קרויף באמת  מחזיק מהקשר כשאחד מהשחקנים הטובים בליגת העל בתפקידו, אבל ההחלטה הסופית נתונה בידיו של יוקאנוביץ' (ראו מה קרה בעונה שעברה עם עדן בן בסט).

רייכרט באימון מכבי. קרויף נתן לו מלה (עדי אבישי)

 

מה יקרה עכשיו?

 

מכבי לא תוביל שום מהלך בשבועיים הבאים ולא תאפשר לפרשה להשפיע על מחנה האימונים וההכנות למשחק נגד היברניאנס ממלטה. רייכרט, שביקש שקט של מספר ימים יבדוק מומחי משפט מהלך עזיבה,  שהרי הצהובים לא פגעו בו בשום אמירה או פעולה.

 

האפשרות הניצבת בפניו היא להיצמד למהלכיו של עו"ד יוסי שפרלינג ולפעול בדרך המשפטית ובטענות השונות דרך פיפ"א. מהלך כזה יושיב את השחקן שבועות ארוכים בבית או ביציע הכבוד בבלומפילד במשחקי הפועל תל אביב.

 

"רייכרט לא מבין לאיזה בור הוא נכנס", אמר גורם במכבי, "האוהדים לא יאפשרו ששחקן כזה יהיה בקבוצה. אם הפועל תל אביב תציע 750 אלף יורו, רייכרט יהיה שלהם עוד לפני פתיחת העונה".

 

 

 

 

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ