תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"בבוררות, בן רייכרט יעלה כ-1.6 מיליון דולר"

רייכרט. \הפועל לא תוכל לסגת ותאלץ לשלם כל מחיר\ | צילום: עדי אבישי
במכבי ת"א לא מוכנים למו"מ ישיר עם הפועל ת"א על קשר המריבה

במכבי תל אביב בדקו ומצאו כי הפועל תל אביב מסתכנת בתשלום של כ-1.6 מיליון דולר אם תלך ביחד עם בן רייכרט למוסד לבוררות. החישוב כלל את קניית הכרטיס של הקשר מרמת השרון בכ-250 אלף דולר, שכרו העומד על סכום דומה, אורך החוזה (עוד שלוש עונות) ודמי ההשבחה שלו.

 

אם בתקופת חלון ההעברות או לקראת סיום העונה עוד היו מוכנים בקריית שלום להתחלק עם האדומים במחצית מהכרטיס של רייכרט ולהשאיל אותו שוב להפועל, הרי שמהלך של הקשר בסוף השבוע - החרמת האימון ואי היציאה למחנה באוסטריה, טרף את הקלפים. במכבי יודעים שהאדומים הם העומדים מאחורי המהלך ולא מוכנים לשמוע עליו שום הצעה. מצדם רייכרט הוא שחקן של מכבי תחת חוזה.

 

בשורות הטרבליסטית טוענים שכל עניין ההליכה לבוררות אינו דבר קל ופשוט לביצוע, ועובדה שרק שחקנים בודדים פעלו במסלול הזה. "אין כאן עניין של בדיקת מחיר ונסיגה לאחר פרסום ההחלטה", אמר גורם במכבי תל אביב, "אני מניח שהפועל תל אביב תעשה הרבה חושבים בנושא. אם הם מוכנים לשלם כ-1.6 מיליון יורו שיילכו על בוררות ורייכרט יהיה עד ה-22 באוגוסט (תאריך פתיחת ליגת העל, א"ש) שחקן שלהם".

 

בקיץ שעבר פנה אלי טביב בשם בית"ר ירושלים לבוררות בנושא הקשר לידור כהן ממכבי פתח תקווה שסיים חוזה ונאלץ לשלם דמי השבחה בסכום של קצת מעל 300 אלף דולר.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ