תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כך שיכנע לברון את קווין לאב להישאר?

ג'יימס. ישמור על הטריו המנצח? | צילום: AFP
תמונה של שני כוכבי קליבלנד מבלים יחד בבריכה הציתה גל שמועות

לאורך העונה עלו לא מעט שמועות על יחסים רעועים בין לברון ג'יימס לקווין לאב. לאחרונה, מאז פרק את הכתף וגמר את הפלייאוף, היה נראה שהפאואר פורוורד שהגיע ממינסוטה כבר לא ילבש שוב את הגופיה של קליבלנד לאחר הפיכתו לשחקן חופשי. עם זאת, תמונה אחת שצולמה בבריכה בלוס אנג'לס שינתה את התמונה ב-180 מעלות, לפחות אם תשאלו את אוהדי קליבלנד.

 

 

ג'נסן קארפ, כתב של המגזין "רולינג סטון", צילם את לאב וג'יימס מבלים יחד, העלה את התמונה לטוויטר והצית גל של שמועות ברשת. על פי בריאן ווינדהורסט מ-ESPN, שידוע כמקורב ל"קינג ג'יימס", מדובר במפגש חברי בלבד, אבל ב-CBS הזכירו שזה סוג הפגישות האהוב על הכוכב ובצורה דומה הוא שיכנע בזמנו את דוויין ווייד וכריס בוש ליצור איתו טריו מנצח במיאמי.

 

 

ג'יימס, שעל פי הדיווחים ינצל את אופציית היציאה שלו מהחוזה הנוכחי בקליבלנד, לא צפוי להיפגש עם קבוצות נוספות ויחתום בקרוב על חוזה חדש בקבוצה. עם זאת, לאב הוזכר כמועמד לעזוב כאמור ולא מעט קבוצות חפצות בשירותיו. על הפורוורד עברה עונה קשה ומתסכלת בקליבלנד, אבל גם לו ברור שהישארות שלו לצד לברון וקיירי אירווינג עשויה להביא אליפות היסטורית לעיר.

 

בנוסף לשניהם, לא מעט שחקנים אחרים של הקאבס הופכים הקיץ לשחקנים חופשיים. שני הבולטים הם ג'יי.אר סמית' ואימאן שאמפרט שהגיעו בטרייד מניו יורק, אבל גם טריסטאן תומפסון ומת'יו דלאבדובה, מכוכבי ריצת הפלייאוף של דייויד בלאט, מחכים להצעה משודרגת. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ