תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טוטו תמוז דורש ממכבי ת"א חצי מיליון דולר לעונה

תמוז. כרגע הוא מעדיף לחזור לאדום | צילום: Gettyimages
חלוץ פטרולול מעדיף לשוב להפועל ת"א, אך לא סוגר דלת בפני האלופה

מכבי תל אביב והפועל תל אביב מעוניינות להחזיר מרומניה את חלוץ קבוצת פטרולול פלויישטי, טוטו תמוז, שברומניה מדווחים בימים האחרונים כי מחירו ירד באופן ניכר.

 

תג המחיר של החלוץ על פי התקשורת ברומניה ירד מחצי מיליון דולר ל-250 אלף בלבד. האלופה הרומנית סטיאווה בוקרשט החליטה שלא לרכוש את החלוץ והביאה במקומו שחקן אחר למרכז ההתקפה. נשיא הקבוצה אף התבטא על גבי התקשורת בשבוע שעבר ואמר כי הסכומים הנדרשים לשלם על תמוז גבוהים מדי עבורם.

 

 

על שרותיו של תמוז נאבקות בימים האחרונים הפועל ומכבי תל אביב, שאנשיהם שוחחו מספר פעמים עם תמוז שהבהיר למקורבים אליו כי יקבל החלטה בתוך מספר ימים.

 

ההצעה של הפועל תל אביב לתמוז היא רכישת כרטיס השחקן וחוזה ארוך טווח לארבע שנים בשכר של 250 אלף דולר לעונה. כידוע החלוץ שיחק בהפועל תל אביב לפני שעבר לאירופה והוא יעדיף לשחק באדום מאשר לעבור ליריבה העירונית, אך לא סגר את הדלת בפני האלופה. למעשה הדרישה הכספית של תמוז ממכבי תל אביב היא שכר של חצי מיליון דולר לעונה בחוזה לארבע השנים הבאות.

 

תמוז (מימין) בימיו בהפועל ת"א. יעדיף לחזור או לשתף פעולה עם ורמוט בצהוב? (Gettyimages)

 

גורם המקורב לחלוץ אמר היום: "טוטו רוצה שכר דומה לזה של עדן בן בסט. הוא מודע לקשיים ולעלות הגבוהה של המו"מ המתנהל עם מואנס דאבור ומאמין שהוא ראוי לסכום הזה.

 

"תמוז מבין שהבמה של מכבי תל אביב במוקדמות ליגת האלופות היא מקפצה מעולה לאירופה והוא ידרוש סעיף שחרור מוסכם בתום כול עונה" הוסיף.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ