תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"כבוד גדול עבורי לקבל את סרט הקפטן"

זהבי. הקפטן החדש | צילום: הפייסבוק של מכבי ת"א
מכבי ת"א בחרה היום (שלישי) בזהבי, הכוכב התרגש

מכבי תל אביב החליטה על מינויו של ערן זהבי לקפטן הקבוצה במקומו של שרן ייני. מלך שערי הליגה ילבש את סרט הקפטן, אך המדיניות לפיה מספר שחקנים בכירים מתפקדים כקפטנים תימשך.

 

"זה כבוד גדול בשבילי לקבל את סרט הקפטן, אך מבחינתי שום דבר לא השתנה אלא רק הסרט על היד" אמר זהבי לאתר הרשמי של המועדון

 

 

 

נכון להיום מכבי תל אביב החתימה את בלם הנבחרת הלאומית טל בן חיים ועדיין ממשיכה במאמץ לצרף שחקנים נוספים, ישראלים וחלוץ או קשר זר. רשימת העוזבים מהסגל של עונת הטרבל כוללת את ראדה פריצה, דן איינבינדר, גאל מרגוליס ובן רייכרט, שמחרים את האימונים.

 

רייכרט. לא נמצא עם הקבוצה באוסטריה (עדי אבישי)

 

"אנחנו בשלב החיבור למאמן החדש שלנו שמביא את הדרך שלו למכבי תל אביב", אמר שחקן בקבוצה, "הסגל של העונה שעברה נשמר, כך שכולנו מרוכזים בעבודה על המגרש ולקראת משימת מוקדמות ליגת האלופות. אנחנו נתחבר תוך כדי האימונים ומשחקי ההכנה".

 

משחק האימון הערב נגד הסרבים יהיה במה לשיתופם של רוב השחקנים הנמצאים במחנה באוסטריה שעבור חלקם זה משחק לאחר שני אימונים בלבד. המאמן יוקאנוביץ' אמור לקבוע בתום המחנה מי יהיו שני הבלמים הפותחים שלו מתוך טל בן חיים, קרלוס גרסיה ואיתן טיבי. דור פרץ ששיחק אצל פאקו אייסטראן בעמדת הבלם, יהיה מעכשיו ברוטציה בקישור.

 

דסה. עדיין בתכניות של ג'ורדי (ערן לוף)

 

יוקאנוביץ' מקדיש תשומת לב מיוחדת באימונים לשיתוף פעולה בקישור ההתקפי בין גילי ורמוט לערן זהבי שאמורים להיות אלו שיתמכו ויצטרפו לשלושת שחקני הקו הקדמי. באימונים בקריית שלום ובאוסטריה מגלה עדן בן בסט המון התלהבות ושאפתנות לאחר העונה הקשה שעבר.

 

נושא הרכש העתידי הקרוב המוזכר – אלי דסה, שלומי אזולאי, מואנס דבור, טוטו תמוז וחלוץ או קשר זר יוסיפו וישנו כוונות מקצועיות בהמשך הדרך. גורם המקורב לקבוצה "אין ספק שהסגל הזה זקוק לתוספת ובטוח שנעשים מאמצים להתחזק. אפשר שהדברים יקרו ויושלמו לאחר החזרה מאוסטריה או כבר בימים הקרובים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ