איסקו יישאר בריאל, ואסקס יגיע מאספניול‎

איסקו יישאר בריאל, ואסקס יגיע מאספניול‎ איסקו. יישאר בספרד | צילום: Gettyimages
רפא בניטס הבטיח לקשר כי יהיה שחקן הרכב קבוע. סיטי בעקבות ראמוס
העיתון 'אס' מדווח שאיסקו החליט להישאר בריאל מדריד למרות שיובנטוס רוצה אותו כמחליפו של אנדראה פירלו ומאמנה מקס אלגרי אמר שהוא היה מאוד רוצה לראות אותו אצל "הגברת הזקנה".


בתוך כך מפרסם העיתון 'מארקה', כי ריאל מדריד תרכוש את שחקן הכנף של אספניול לוקאס ואסקס תמורת מיליון יורו. הוא החל בריאל מדריד ג' (שלא קיימת יותר), לאחר מכן עבר לריאל מדריד ב' והושאל לאספניול. בניטס רוצה אותו אחרי שגילה עונה טובה בקבוצה הקאטלונית.


באשר לאיסקו הוא החליט להישאר אחרי שיחה עם רפא בניטס שאמר לו, כי הוא יהיה בעיקרון שחקן הרכב אצלו בעמדות שונות בקישור. העמדה הכי נוחה עבור איסקו עשויה להיות מאחורי כריסטיאנו רונאלדו שאמור לשחק את תפקיד ה-9, אבל הוא יכול לשחק גם באגף כפי ששיחק במלאגה ממנה נרכש.


עונה שעברה איסקו שיחק יותר 3,754 דקות לעומת 3,163 בעונת 13/14, אבל כאשר היה צריך לפתור את הסודוקו של שישה שחקנים על עמדות שונות מתוך שבעה מועמדים (קרוס, איסקו, מודריץ', חאמס, בייל, בנזמה ורונאלדו) דווקא איסקו היה נשאר בחוץ אצל קרלו אנצ'לוטי למרות שגילה את היכולת הכי טובה בתחילת 2015. חלק מהירידה ביכולת המשחק של ריאל מדריד מיוחסת להיעדרו של הקשר.


העיתון 'אס' כתב בטור שכאשר איקר קסיאס וסרחיו ראמוס יעזבו אחד השחקנים הכי אהובים בקבוצה יהיה איסקו והאוהדים לא יהיו מוכרנים לוותר עליו ובריאל מדריד יודעים זאת ולא יהיו מוכנים לשחררו.


בתוך כך מנצ'סטר סיטי הצטרפה בגדול למרוץ אחרי סרחיו ראמוס, אבל הבלם הודיע לריאל מדריד שהוא רוצה לעבור רק למנצ'סטר יונייטד וביקש מהמועדון לפתוח במו"מ עם הקבוצה. בינתיים קשר ריאל מדריד לוקאס סילבה בדרך לדפורטיבו לה קורוניה כמושאל.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ