תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו: 0:3 של מכבי ת"א על ווז'דובאץ'

צפו: 0:3 של מכבי ת"א על ווז'דובאץ'
בן בסט כבש פעמיים (58, 77 בפנדל) בן חיים (הקשר) הוסיף (51) בבכורה של יוקאנוביץ'

מכבי תל אביב פתחה בניצחון 0:3 על ווז'דובאץ הסרבית את משחק ההכנה הראשון של העונה שהיה גם הבכורה של המאמן החדש, סלבישה יוקאנוביץ'.

 

שני סיפורים מרכזיים ליוו את ה-0:3 על ווז'דובאץ. פתיחה חלומית לעדן בן בסט ואי שיתופו של ערן זהבי. נתחיל מהסוף. כוכב הצהובים היה אמור להיכנס במהלך המחצית השנייה, אבל סימן שהוא לא יכול וסומיל ארמלי, ששפתח ויצא נכנס שוב. ממכבי ת"א נמסר בתגובה: "זהבי לא היה כשיר לעלות לשחק ולכן לא עלה".

 

בן בסט שנקנה בהרבה כסף מטולוז הצרפתית ע"י ג'ורדי קרויף בקיץ שעבר וזכה להתעלמות כמעט מוחלטת מפאקו אייסטראן, המאמן היוצא, קיבל הזדמנות  ראשונה מיוקאנוביץ' להוכיח עצמו והשיב בצמד ובישול ב-45 דקות. סימן לבאות?

 

הרכבים:

 

מכבי ת"א: חואן פאבלו, גלזר, טיבי, גרסיה, זיו, אלברמן, ראדי, ארמלי, ורמוט, יצחקי, בדש. כן שותפו: אוחיון, זהבי, בן חיים הבלם, בן חיים הקשר, בן בסט, איגייבור, פרץ, מיטרוביץ', בן הרוש.

 

ווז'ודובאץ': פופוביץ', סינדיץ', ראדיוביץ', פטרוביץ', שימיקיץ', אדמוביץ', סימיץ', סרקביץ', סטוג'קוביץ', אדיטה, סטנקוביץ'.

 

מהלך המשחק

דקה 4
ראדי בעט גבוה מעל השער.
דקה 20
בעיטה ראשונה של ווז'ודובאץ לשער אבל סינדיץ' לא היה אפילו קרוב.
דקה 27
ארמלי מצא את ורמוט, שעשה כמה הטעיות, חדר לרחבה אך בעט לחוץ.
דקה 51
0:1 מכבי ת"א: איגיבור חטף כדור במרכז המגרש, דהר קדימה והשאיר לבן בסט ברחבה. החלוץ הרים ראש והעביר רוחב לבן חיים שהגיע מצד שמאל, וכל שנותר לקשר היה לגלגל פנימה מקרוב.
דקה 58
0:2 - שפונגין הגביה, ורמוט נגח, ההגנה הדפה ובן בסט דחק את הריבאונד פנימה.
דקה 77
0:3 - בן בסט נדחף ברחבה ולקח בעצמו את הפנדל. השוער קפץ שמאלה, הכדור הלך ימינה ופנימה.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ