תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: קליבלנד ולברון מחזרים אחרי דאנליבי

דאנליבי. לברון רוצה | צילום: Gettyimages
הקאבס והכוכב רוצים שהפורוורד יצטרף משיקאגו, מייק מילר נשאר בקבוצה

החל ממחר (רביעי) קבוצות ה-NBA יכולות לפנות רשמית ולנהל משא ומתן עם שחקנים חופשיים, אך חתימות סופיות על החוזה יכולות להתקיים רק החל מהתשעה ביולי.

 

אך כבר כעת מתחילות לזרום ידיעות על דיבורים ותכניות של קבוצות, כאשר מארק שטיין מ-ESPN מדווח כי קליבלנד ולברון ג'יימס מעוניינים לראות את מייק דאנליבי ג'וניור מצטרף.

 

 

דאנליבי (34, 2.06 מ'), סמול פורוורד מנוסה, קלע בעונה האחרונה 9.4 נק' (40.7% מ-3) ב-29.2 דק' בשיקאגו – הפעם השנייה בלבד ב-14 עונותיו האחרונות שירד ממוצע דו ספרתי של נקודות. אגב, את העונה של דאנבילי והבולס סיימה לא אחרת מאשר קליבלנד, שכעת מתעניינת בצירופו.

 

על פי הדיווח, לברון ג'יימס נחשב לאחד המעריצים הגדולים של דאנליבי בקליבלנד, ולא מן הנמנע כי הוא מעורב ודוחף להחתמתו, כאשר הוא עצמו טרם סיכם על הישארותו. ההערכות מדברות על כך כי דאנליבי יישאר לבסוף בשיקאגו.

 

אפרופו קליבלנד ושחקנים חופשיים, לקאבס יש לא מעט כאלו. קווין לאב הוא כמובן הבולט שבהם, אך גם טריסטן תומפסון, ג'יי.אר. סמית', אימן שאמפרט ומת'יו דלאבדובה סיימו חוזה ועשויים לעזוב. מי שבוודאות נשאר בקבוצה הוא מייק מילר הוותיק, אחרי שהקאבס מימשו את האופציה עליו לעונה הבאה.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ