תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ניצן יושאל למכבי פ"ת בתנאי שיאריך חוזה בק"ש

ניצן. מבוקש בליגת העל | צילום: דני מרון
התקדמות במו"מ בין השוער לבעלים שרצקי: "רוצה להגן על עצמי"

איתמר ניצן, שוערה של מכבי פ"ת בעונה החולפת, נפגש היום (רביעי) עם איזי שרצקי, בעלי הפועל קרית שמונה, אליה שייך השחקן, על מנת לנסות ולהגיע עימו להבנות, לאחר מו"מ ממושך בנוגע להארכת חוזהו במועדון.

 

השוער, שמבוקש במספר קבוצות בליגת העל, ביניהן מכבי פ"ת שמעוניינת להשאילו גם לעונה הבאה, חתום לעונה נוספת בשורות הפועל קרית שמונה, אך שרצקי מתנה את השאלתו לעונה הקרובה בהארכת חוזהו במועדון.

 

 

אחרי שהתחרה עם דני עמוס על אפודת השוער במדי הפועל ק"ש, ניצן בן ה-28, הושאל בשנתיים האחרונות להפועל רמה"ש ולמלאבסים ורוצה להימנע, זו שנה נוספת, מחוסר הודאות סביב עתידו. "יש מו"מ כבר תקופה ארוכה ויש התקדמות", אמר היום ניצן לספורט1 , "אבל אני רוצה להגן על עצמי ורוצה תנאים שיגנו עלי כדי שדברים כאלו לא יקרו לי שוב. חוסר הודאות לא עושה לי טוב".

 

בן שמעון. רוצה לראות את ניצן בקבוצה (עדי אבישי)

 

ניצן אמור להגיש מחר לשרצקי את טיוטת החוזה, כשהוא מקווה שהבעלים של ק"ש יסכים לתנאיו. גם בין מכבי פ"ת לשוער קיימים פערים במו"מ, אך במידה והדברים יסתדרו מול הקבוצה הצפונית, השוער ככל הנראה יחזור להתחרות עם צחי גיגי על אפודת השוער.

 

הפועל ק"ש תצא ב-15 לחודש למחנה אימון בן שבועיים בהולנד, במהלכו תערוך מספר משחקי אימון, בין היתר מול לוקרן הבלגית של מוחמד גאדיר וקארדיף מהצ'מפיונשיפ. משחקה הראשון באירופה, במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי, יערך ב-30 ליולי, הגרלת המשחקים ב-17.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ