תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

15:00, חי באתר: בית"ר ירושלים נגד אורדבסי

שחקני בית\ר. מבחן ראשון העונה | צילום: דני מרון
פורסם ההרכב: לידור כהן וגבאי בחוד, מגבו וצעירי בקישור, אסקלינג בהגנה

שחקני בית"ר ירושלים קיימו הבוקר (חמישי) אימון טקטי קל בסמוך לבית המלון בו שוהה הקבוצה. מזג האוויר הלוהט בעיר שימקנט עשוי להקשות על השחקנים, שאינם רגילים לתפקד בחום של 38 מעלות הצפוי בשעה 18:00 (15:00 שעון ישראל, שידור חי כאן באתר), בה יפתח המשחק נגד אורדבסי המקומית.

 

שחקן בקבוצה טען כי מדובר ב"דו קרב בצהרי היום" נוסח המערב הפרוע, על כר דשא גרוע במיוחד. באצטדיון בשימקנט, אליו יגיעו על פי המקומיים כ-4,000 צופים אין אגב עמודי תאורה. אתמול, באימון על המגרש בו תשחק היום בית"ר ירושלים, לא תירגל המאמן סלובודאן דראפיץ' את ההרכב ולא ערך אימון טקטי מעמיק, בשל החשש הרגיל מסקאוטים של אורדבסי בקרב עשרות הסקרנים שהסתובבו במגרש וביציע.

 

 

המאמן והצוות המקצועי תרגלו בעיקר מצבים נייחים, בהם מצטיינת היריבה המורכבת משחקני רכש רבים ונמצאת באמצע העונה בליגה בקזחסטן. דראפיץ', כהרגלם של מאמנים ישראלים הזהיר את השחקנים מהמצבים הנייחים, ודרש מהבלם דניאל אסקרלינג להיות ראשון בכל כדור גובה אשר מוגבה במהלך המשחק מהאגפים.

 

"אני מאמין בשחקנים שלי ויודע שהם יתנו הכול על המגרש", אמר דראפיץ', "אין טעם להתעסק בדברים שמסביב למשחק כי זה לא רלוונטי. נעשה הכול כדי להעביר את ההכרעה למשחק הגומלין בשבוע הבא באצטדיון טדי".

 

בית"ר ירושלים חוזרת היום לאירופה לאחר שבע שנים, לראשונה מאז ההדחה המפורסמת בעידן ארקדי גידמאק על ידי ויסלה קרקוב, שהביסה את בית"ר ירושלים 0:5 בפולין לאחר שבית"ר ניצחה בטדי 1:2.

 

הרכב הקבוצה: בוריס קליימן, תומר ירוחם, טל כחילה, דניאל אסקלינג, דושאן מאטוביץ', קלאודומיר פריירה, לירוי צעירי, אורי מגבו, עומר אצילי, לידור כהן, דובב גבאי.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ