תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דסה מתרחק, מכבי ת"א בונה על שפונגין

דסה מתרחק, מכבי ת"א בונה על שפונגין
האלופה החליטה לתת צ'אנס למגן, שמגלה יכולת גבוהה באימונים עד כה

מכבי תל אביב, השוהה במחנה אימונים באוסטריה, מתכוננת למשחק ההכנה השני שלה מחר (שישי, שידור חי בספורט1 וב-HD החל מהשעה 18:55) נגד דיושג'ורי מהונגריה, לאחר שניצחה ביום שלישי את ווז'דובאץ בלגרד 0:3.

 

הצהובים, שרצו להתחזק באלי דסה, מורידים הילוך בנוגע לרכישת המגן של בית"ר ירושלים ובונים כרגע על יובל שפונגין כמגן הראשון של הקבוצה. שפונגין התגבר על הפציעות שהציקו לו מאוד בעונה שעברה ומגלה באימונים יכולת גבוהה. מכבי תל אביב החליטה לא לשלם עבור דסה את הסכום שדורש אלי טביב: מיליון יורו. ההצעה של מכבי תל אביב הייתה נמוכה בהרבה וכללה את העברתם של שניים-שלושה שחקנים לבית"ר ירושלים, בהם הקשר דן איינבינדר.

 

 

"יובל שפונגין יהיה המגן הפותח העונה", הבהיר גורם המקורב למכבי תל אביב, "אנשים שכחו שהוא היה שחקן הרכב ראשון בנבחרת ישראל. כגיבוי לשפונגין בעונה הארוכה באירופה ובארץ, יש לנו את הבלם איתן טיבי, ששיחק בתחילת דרכו כמגן ימני".

 

הקולות הנשמעים ממחנה בית"ר ירושלים על הכוונה לשתף את דסה במפגש הגומלין בעוד שבוע נגד אורדבסי הקזחית בליגה האירופית אינם מלחיצים את מכבי תל אביב, שלא תשנה את ההצעה עבור המגן. עם זאת, הצהובים עושים הפרדה בין דסה לקשר שלומי אזולאי, עליו תעביר האלופה הצעה חדשה כשתשוב בשבוע הבא מאוסטריה לישראל.

 

נכון לעכשיו החיזוק היחיד שהגיע הוא הבלם טל בן חיים, כשבקבוצה ממתינים לסיכום ונחיתה של חלוץ זר שיהיה הזר החמישי במקומו של ראדה פריצה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ