תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אמייה טגה חזר לנתניה: "שמח לחזור הביתה"

אמייה טגה. שב לנתניה | צילום: מכבי נתניה, הרשמי
הקשר שעל מועמדותו פורסם לראשונה בספ'1 סגר, גם ורד. ממן יגיע?

מכבי נתניה לא מבזבזת זמן אחרי הבשורה על פציעתו של הקפטן, ערן לוי, וכבר מחפשת תחליפים לעמדה הזו. לספורט1 נודע כי בסוף השבוע פנתה מכבי נתניה לקשר חנן ממן והציעה לו חוזה לעונה אחת.

 

בכיר במועדון יצר קשר עם סוכנו של הקשר, דודו דהאן, והבהיר לו מה הסכומים שנתניה מוכנה לשלם לממן, אולם דהאן טען כי ממן מצוי במו״מ עם קבוצה מחו״ל, אך במידה וזה לא יקרום עור וגידים, נתניה היא בהחלט אופציה אפשרית עבור ממן, שבעצמו רוצה לשחק בארץ וכבר העביר מסרים שנתניה יכולה להוות אופציה טובה עבורו.

 

 

הפציעה של ערן לוי אמנם מהווה בעיה מקצועית עבור נתניה, אולם בכל הקשור לפאן הכלכלי, מדובר באנחת רווחה גדולה שכן חוזהו של לוי העונה בנתניה הוא הון עתק במושגי היכולת הכלכלית של הקבוצה וכעת צפוי הביטוח הלאומי לשאת ברוב עלות שכרו בשל הפציעה הקשה. "ערן אמנם דמות בנתניה ושחקן ישוב במערך, אבל אולי הגיע הזמן לחפש גישות משחק אחרות ולא תלותיות ביכולת של שחקן אחד", אמרו במועדון.

 

 

 

שחקנה של מכבי נתניה בעבר אמייה טגה, אשר גדל במחלקת הנוער של המועדון, סיכם היום, באמצעות סוכנו דדה חדד, את תנאיו לעונה אח...

Posted by ‎מכבי נתניה - העמוד הרשמי‎ on Sunday, July 5, 2015

 

במקביל, הקשר הוותיק, אמייה טגה שעל מועמדתו לנתניה פורסם לראשונה בספורט1, שב למועדון נעוריו וסיכם תנאיו לעונה אחת בנתניה: "מתרגש ושמח לחזור הביתה", אמר טגה.

 


עומר ורד. "לא ישנתי לילות" (מכבי נתניה, רשמי)

 

במקביל, יו״ר מכבי נתניה, דורון אוסידון, סיכם עם המגן הימני עומר ורד. ורד שיחק בעונה שעברה בהפועל חיפה, ולפני כן בבני יהודה ובמכבי ת״א בה גדל. ורד אמר לאחר החתימה: "כאשר נודע לי על האפשרות לשחק בנתניה, בקושי הצלחתי לישון בלילות האחרונים מרוב התרגשות. אני מודה על ההזדמנות שניתנה לי לשתף פעולה עם שלומי דורה והשחקנים. אני מתרגש להגיע למועדון מפואר עם קהל מדהים שדוחף ותומך בכל משחק. לא יכול לחכות כבר לעלות למשחק הראשון באצטדיון בנתניה עם הקהל שלנו. מאחל לכולנו בהצלחה ועוד הרבה שנים יחד״.

 

במקביל נתניה, שהאריכה את חוזיהם של דיא סבע ועומר פרץ בקבוצה, נמצאת במשא ומתן עם מספר שחקנים ביניהם אלכס דוידוב, יאניס פאפאדולוס וליאור אסולין.

 


איינבינדר בפעולה. יעד חדש? (מכבי ת"א, הרשמי)

 

נתניה גם מעוניינת להשאיל שחקנים ממכבי ת"א כאשר ברק לוי וגאל מרגוליס בראש הרשימה, אולם שלומי דורה מעוניין גם בדן אייבינדר שקיבל אישור מג׳ורדי קרוייף לחפש קבוצה לעונה הקרובה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ