תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קאריאט לכוכב האדום: "נציע מיל' יורו על ורד"

ורד. הרשים גם את הקזחים | צילום: האתר הרשמי של הכוכב האדום
ראשי המועדון הקזחי התלהבו מהקשר במשחק מוקדמות הליגה האירופית
עידן ורד שיחק רק משחק אחד במדי הכוכב האדום בלגרד, שהפסידה בבית לקאריאט הקזחית 2:0 בסיבוב המוקדמות הראשון בליגה האירופית, אבל הוא היה מהבודדים במדי הסרבים שבלטו לטובה על המגרש והצליח להרשים לא רק את המקומיים.
 
לפי פרסום של אחד מעיתוני סרביה, אחרי המשחק ניגש חבר הנהלה של הקבוצה האורחת לאנשי הכוכב האדום בלגרד ואמר להם: "המאמן שלנו אמר שהוא אהב את מספר 11 שלכם (עידן ורד, י.ז). אנחנו מוכנים לשלם עליו מיליון יורו".
 
 
 
לפי העיתון, מצבה הכספי של הכוכב האדום לא טוב, אבל הם עדיין לא נמצאים בסכנת פשיטת רגל או הליך דומה ומכאן שלא יימכרו שחקן שחתם רק עכשיו - על אף שמדובר בהצעה גבוהה במיוחד ועשויה להכניס לקופת המועדון רווח נקי של מיליון יורו על שחקן שהגיע רק עתה ובהעברה חופשית.
 
הקזחים מתבררים כקבוצה רצינית. היום הם הציגו את הרכש החדש שלהם, אנטולי טימושצ'וק שאומנם כבר בן 36, אבל האוקראיני זכור במיוחד מאז נרכש על-ידי באיירן מינכן. כמו כן הוא שיחק בזניט סט. פטרסבורג ושחטאר דונייצק.
 
וזה לא הכל בנוגע לעידן ורד. העיתון 'בליץ'' הסרבי ציטט את בלם הכוכב האדום זוראן רנדוליץ' שהתלהב מהקשר הישראלי ואמר לעיתון: "אמנם הפסדנו, אבל הוא היה מצוין. דיברתי עם ורד אחרי המשחק והוא אמר לי ששיחק לאחרונה רק לפני חודשיים. הוא מאוד הרשים אותי, ראיתי אצלו המון דברים חיוביים".
 
ראנדוליץ' הוסיף שהוא מאמין כי הגומלין בקזחסטן ביום חמישי יהיה סיפור שונה וכי באפשרות הקבוצה למחוק פיגור 2:0 ולעבור את הקזחים. "אני מאמין שאפשר להפוך את התוצאה אם נשחק 11 נגד 11 ולא נאבד שחקן בכרטיס אדום כבר בדקה השלישית" (כפי שקרה במשחק האחרון בו הורחק סאבו פאביצ'ביץ', י.ז).
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ