תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רייכרט רוצה להגיע לאירופה דרך הפועל ת"א"

איך זה יגמר? בן רייכרט | צילום: עדי אבישי
בצד הצהוב טוענים: "בושה שלא מדברים על הנזקים שעושים הפועל"

סאגת בן רייכרט מסרבת לדעוך, ובסביבתו של קשר מכבי ת''א קיימת אי ודאות בציפייה לבוררות עתידית, שאמורה לקבוע את מחיר השחרור שלו מהצהובים. קשר המריבה סירב לצאת למחנה האימונים של האלופה ובכך עשה דין לעצמו, התנתק מאנשי המועדון ומחלק מהאנשים הקרובים אליו ומיד אחרי התפוצצות הפרשה מול קבוצתו עבר לגור אצל חבר קרוב.

 

הקשר, שמשתחרר מצה''ל בדצמבר הקרוב, אינו עונה לטלפונים ולאנשי התקשורת ובתחילת השבוע ירד לאילת לחופשה פרטית. בסביבתו של רייכרט אמרו: ''בן מחכה לבוררות שתקבע את מחירו, הרצון שלו זה להגיע להפועל ולהוביל אותה חזרה לאירופה, ומשם דרך ההופעות בזירה האירופית להגיע לאירופה. בן מאמין בעצמו וחושב שבמכבי ת''א הוא לא יכול להתקדם, למרות שמכבי משחקת באירופה''. 

 

 

גם במכבי ת''א ישנם כאלו שעדיין נמצאים בקשר עם השחקן אך חושבים אחרת: ''בן התנהל לא נכון, במיוחד מול ג'ורדי שנתן לו דלת פתוחה, שקיימת אגב גם היום, אך רייכרט זיגזג כל הזמן ושינה את דעתו. אם הייתה נגמרת העונה ובן היה בא עם דעה ברורה לכאן או לכאן, כל עוגמת הנפש לכל הצדדים הייתה נחסכת, אבל בן ממשיך להתנהל בצורה לא נכונה תוך שאנשים חיצוניים משפיעים על דעתו ובינתיים הוא לא מתאמן במסגרת מקצועית ולוקח סיכון גדול לגבי הקריירה שלו''.

 

"בן התנהל לא נכון, במיוחד מול ג'ורדי" (עדי אבישי)

 

גורם נוסף שמקורב לרייכרט ומכבי הוסיף:'' הבושה הכי גדולה היא שלא מדברים בתקשורת על הנזקים והפעולות שנעשות על ידי אנשים מסביב להפועל ת''א או כאלו שרוצים להעביר שחקן תחת חוזה חתום שהוא הסכים לו ושודרג לשביעות רצונו. מה יקרה מעתה והלאה אם כל שחקן שחתום על חוזה לא ירצה לכבד אותו? איפה נשמע באירופה כדבר הזה?

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ