תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תקציב ליגת הנשים בעונה הבאה: 3 מיליון שקלים

שטרק וטירה. \ניאבק על מניעת אפליה תקציבית לכדורסל הנשים\ | צילום: באדיבות מינהלת ליגת ווינר לנשים
רו"ח שטרק: "הישג ראשוני בדרך לתמיכה שיוויונית". נבחרת העתודה הובסה מול יוון

יו"ר מנהלת ליגת הנשים בכדורסל, רו"ח איריס שטרק, הודיעה היום (שלישי) כי תקציב ליגת ווינר לנשים בעונת המשחקים הקרובה יעמוד על 3 מיליון שקלים. שטרק התבשרה על ידי ראש מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט ד"ר אורי שפר, כי בעונת המשחקים הקרובה 2015/2016 יגדל היקף התמיכה הכספית המוסדית ב-50%.

 

הטוטו יעביר למנהלת ליגת הנשים סכום של חצי מיליון שקלים בהתאם להסכם שיווק, בעוד "אתנה - המועצה הלאומית לקידום נשים בספורט" תעביר לליגת הנשים סכום של 2.5 מיליון שקלים. בנוסף לסכומים אלה, הודיע משרד התרבות והספורט לשטרק כי יעביר לקבוצות 75% מהוצאות הכרוכות במימון שמירה ואבטחה במשחקים. ההוצאה השנתית של קבוצות ליגת ווינר לנשים בכדורסל בעונת משחקים הכרוכה בשמירה ואבטחה עומדת על כרבע מיליון שקלים.

 

 

"אני רוצה להודות בראש וראשונה לעודד טירה יו"ר המועצה הלאומית לספורט שהבטיח לסייע ולתמוך בקידום ספורט נשים ובכדורסל בפרט, ולראש מנהל הספורט ד"ר אורי שפר שסייע גם הוא בקידום המהלך", אמרה שטרק, "אני מאמינה שאנחנו אכן בתהליך שינוי ומרגישה בגישה החיובית לדרישותינו. אני רואה בשדרוג כלכלי זה הישג ראשוני בדרך לתמיכה השיוויונית המתבקשת בין נשים וגברים בספורט בכלל ובכדורסל בפרט. יחד עם זאת נמשיך בדרכנו אנו להיאבק על מניעת אפליה תקציבית לכדורסל הנשים".

 

תבוסה לנבחרת העתודה

 

נבחרת העתודה נשים הפסידה ליוון 76:54 ונפלה למאזן 4:1 באליפות אירופה דרג ב'. היווניות הכריעו את המשחק ברבע שלישי מדהים בו ניצחו 9:30. דניאל רבר הצטיינה עם 13 נקודות עבור ישראל, שתפגוש מחר (12:30) את בוסניה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ