תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שהר עבר בדיקות רפואיות עבור הפועל באר שבע

שהר עבר בדיקות רפואיות עבור הפועל באר שבע
הפערים בין אלונה ברקת לחלוץ קטנים. צפוי לקבל כ-450 אלף דולר לעונה

בנושא בן שהר, החלוץ עשוי להשיב ביממה הקרובה אם הוא נענה להצעה של 450 אלף דולר לעונה אותה קיבל מבאר שבע. החלוץ כבר עבר בדיקות רפואיות עבור באר שבע וצפוי להשיב להצעה בחיוב. בניגוד לפרסומים שונים, הפערים בין הצדדים לא גדולים בכלל. בהפועל ת"א הציעו לו 350 אלף דלף לעונה בחוזה לארבע שנים, אבל הבינו ממנו מפורשות שהוא מעדיף את ההצעה מבירת הנגב.

 

עוד שם מדובר בבירת הנגב הוא זה של דן איינבינדר שקיבל הודעה ממכבי תל אביב לחפש לעצמו קבוצה חדשה. בב"ש הבהירו לקשר ולסוכנו, אבי נמני, כי יהיו מוכנים להחתים את איינבינדר אך רק אם כרטיסו יירכש מהצהובים, בעוד בקריית שלום שואפים להשאיל את הקשר, לו נותרה עוד שנה בחוזה. וכעת יוכלו להרוויח על כרטיסו.

 

אחרי שסיימה את משחקי ההכנה שלה עם 1:2 על קורונה קיילצה, הפועל ב"ש מתרכזת כולה במשימה הראשונה העונה – צמד המשחקים נגד ת'ון השווייצרית בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

 

שהר אמור להתחרות על מקום בחוד של באר שבע עם שלומי ארבייטמן, בעוד איינבינדר אמור לחזק את מרכז המגרש ואת הרוטציה לצדם של אובידיו הובאן, ג'ון אוגו ורועי גורדנה.

 

איינבינדר. גם הוא יצטרף לקישור העמוס? (מכבי ת"א, הרשמי)

 

מי שלא ימשיך באופן סופי במועדון הוא הקשר סיראז' נסאר שדחה בפעם השלישית הצעה משודרגת מב"ש. נסאר מבוקש בסכנין, אך מחפש קבוצה גם מעבר לים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ