תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ווימבלדון: פדרר יפגוש בחצי הגמר את מארי

פדרר. ישמור על המאזן המושלם בחצי הגמר? | צילום: Gettyimages
ג'וקוביץ' העפיל אחרי 4:6, 4:6, 4:6 על צ'יליץ'. ואורינקה בחוץ

רוג'ר פדרר ואנדי מארי יחדשו ביום שישי את היריבות ביניהם בחצי גמר ווימבלדון לאחר שרשמו אתמול ניצחונות חלקים. פדרר ומארי ייפגשו בפעם ה-24 בקריירה, כאשר השוויצרי מוביל 11:12 לאחר שניצח בכל שלושת מפגשיהם בשנה שעברה. השניים נפגשו פעמיים בגמרים על הדשא הלונדוני בקיץ 2012. פדרר זכה בטורניר הגראנד סלאם לפני שמארי לקח את מדליית הזהב בטורניר האולימפי בלונדון 2012.

 

השוויצרי, שמחפש גביע שמיני בקריירה בווימבלדון, לא זכה בתואר גראנד סלאם מאז אותו הניצחון על מארי, שהפך לפני שנתיים לבריטי הראשון ב-77 שנים לזכות בווימבלדון. פדרר עדיין לא עמד בפני מבחן רציני בטורניר השנה לאחר שהיום הוא טייל לניצחון 3:6, 5:7, 2:6 על ג'יל סימון. השוויצרי איבד את הגשותיו לראשונה בטורניר, אולם זה לא מנע ממנו לשלוט במפגש לכל אורכו.

 

 

מארי גבר 4:6, 5:7, 4:6 על ואסק פוספיסיל הקנדי ועלה לחצי הגמר בפעם השישית בשבע השנים האחרונות. לאחר שנאלץ לחזור מפיגור שתי מערכות בשמינית הגמר, נובאק ג'וקוביץ' לא נתקל אתמול בקשיים בשמונה האחרונים בדרך לניצחון 4:6, 4:6, 4:6 על מרין צ'יליץ'. הסרבי עלה לחצי הגמר בפעם השישית ברציפות ומחפש זכייה שלישית בווימבלדון שתפצה במעט על ההפסד הכואב לסטן וורינקה בגמר הרולאן גארוס.

 

מארי. בחזרה ל-2012 (gettyimages)

 

סטן ואורינקה השווייצרי, המדורג 4 בעולם, לא יהיה בחצי הגמר לאחר שהודח ע"י רישאר גאסקה הצרפתי בחמש מערכות. הצרפתי ניצח 4:6, 6:4, 6:3, 4:6, 9:11 בקרב אדיר.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ