תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טוראן הוצג: "ברצלונה הקבוצה הטובה בעולם"

טוראן והמדים החדשים | צילום: האתר הרשמי של ברצלונה
הטורקי חתם לחמש שנים ואמר: "אף אחד לא יכול להחליף את צ'אבי"
היום הגדול של ארדה טוראן בברצלונה. השחקן הגיע אתמול לעיר והבוקר (שישי) הוצג בקאמפ נואו במסיבת עיתונאים רשמית לאחר שחתם על חוזה ל-5 שנים.
 
דלתות האיצטדיון נפתחו למען האוהדים שרצו לראות את קשר אתלטיקו מדריד לשעבר עם חולצת ברצלונה החדשה. השחקן חתם על חוזה עד 2020 וסעיף השחרור שלו ייקבע על 125 מיליון יורו. ברצלונה שילמה עבורו 34 מיליון יורו ועוד 7 מיליון יורו יועברו לפי הישגים שונים. 

 

 

במסיבת העיתונאים בה הוצג אמר הקשר: "אני שמח להגיע לקבוצה הכי טובה בעולם. אנסה לעשות כמיטב יכולתי כדי לעזור. מי שמכיר אותי יודע שחלמתי להגיע לברצלונה מאז שאני ילד".
 
על הצעות אחרות שקיבל, בין השאר צ'לסי וליברפול הוזכרו כמועמדות לקלוט אותו, אמר: "קיבלתי המון הצעות, אבל כששמעתי שברצלונה הגישה הצעה שמתי את כל ההצעות האחרות בצד".
 
 
הוא נשאל האם יוכל למלא את החלל שהותיר צ'אבי שעזב וענה: "אף אחד לא יכול להחליף את צ'אבי, הוא אחד הכדורגלנים הטובים בעולם ותמיד יהיה סמל של ברצלונה. אני שחקן קבוצתי ורוצה להיות חלק מהצלחת הקבוצה".
 
הוא נשאל מי שוחח עמו לפני החתימה והאם כבר בחר את מספר החולצה שלו והשיב: "אינייסטה שלח לי הודעה ושוחחתי עם לואיס אנריקה לפני שחתמתי. אחליט איזו ספרה אלבש לאחר שאשוחח עם חבריי לקבוצה, זה לא חשוב".

 

 

רצף האירועים הבוקר בברצלונה התחיל עם חתימתו על החוזה, לאחר מכן נערכו בדיקות רפואיות נוספות והצגתו הרשמית במסיבת עיתונאים. 
 
ביום שני טוראן יתחיל באימונים עם מאמנו החדש לואיס אנריקה, אימונים אליהם יגיעו השחקנים שלא היו בקופה אמריקה (ביניהם בראבו, מסי, מאסצ'רנו). לא ברור אם ניימאר יגיע. אתמול טוראן לא ביקר באיצטדיון, אבל הצטלם ליד הסמל של ברצלונה במשרדים. "זה יום נפלא עבורי. אני מאוד מרוצה מההזדמנות שנקרתה בדרכי". 
 
 
טוראן ואלש וידאל צפויים לא לשחק עד ה-1 בינואר 2016, אבל לא יושאלו לאף קבוצה. לא סביר להניח שהנשיא החדש שייבחר לא ירצה לאשר את רכישת טוראן ויילך נגד המאמן לואיס אנריקה. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ