במכבי ת"א בטוחים: דאבור יחתום בתחילת השבוע

במכבי ת"א בטוחים: דאבור יחתום בתחילת השבוע דאבור. ממתין להחלטת השווייצרים | צילום: ערן לוף
החלוץ כבר סיכם את תנאיו במועדון וכעת ממתינים לתשובת גראסהופרס
מכבי תל אביב תקיים ביום שלישי את משחקה הראשון במוקדמות ליגת האלופות במלטה נגד אלופת האי היברניאנס. זה הצעד הראשון של האלופה בניסיון השלישי של הבעלים מיץ' גולדהאר להגיע לליגה הבכירה של אירופה. כזכור, גולדהאר הכריז כי היעד הראשון העונה הוא ליגת האלופות ואחריו כול שאר התארים המקומיים.


המנג'ר ג'ורדי קרויף והמאמן סלבישה יוקאנוביץ' פועלים לחזק את הקבוצה בעוד שניים שלושה שחקנים ישראלים וזר בעמדות המגן הימני, בקישור ובחוד ההתקפה כששם של מואנס דאבור מגרסהופרס ושלומי אזולאי מבית"ר ירושלים נמצאים על המדף לצד שמות של מועמדים זרים לעמדת חלוץ השפיץ בקבוצה. נכון לעכשיו מכבי תל אביב התחמשה אך ורק בקפטן נבחרת ישראל הבלם טל בן חיים, אותו השחקנים הגדירו כ"מצוין".


מכבי תל אביב מובילה מהלך בו ישוב דאבור בתחילת השבוע לקרית שלום. כבר קיים סיכום עם השחקן על חוזה ארוך טוות לארבע שנים בשכר של 400 אלף דולר לעונה, כשגראסהופרס אמורה לקבל עבור השחקן 1.6 מיליון יורו. הצהובים אופטימיים ומקווים לרשום את השחקן להמשך משחקי מוקדמות ליגת האלופות (כבר לא ניתן לרשום אותו למפגש עם היברניאנס), כאשר תשובה סופית תועבר עד יום שני.קרויף. יקבל תשובה בתחילת השבוע (עדי אבישי)


הנושא המרכזי במחנה האימונים היה הבחירה של המאמן יוקאנוביץ' בהרכב הפותח לקראת המשחק הרשמי הראשון שלו. הסרבי אינו מגובש על המערך ועדיין לא קיבל החלטה על שלוש עמדות בקישור ובהגנה.


גורם בקבוצה "הפציעה של ערן זהבי, שעבר את מחנה האימונים בלי לשחק בשלושת המשחקים באוסטריה, עשו חיים קשים למאמן בבחירת ההרכב והמערך. כרגע החולשה המרכזית היא הקישור במרכז המגרש". גילי ורמוט שב מפציעה והוא אמור להיות העונה למעשה 'שחקן הרכש המדומה' שיעשה את ההבדל מהעונה שעברה, אך נראה שהוא מתקשה מקבל את המפתחות מהמאמן החדש".ורמוט וזהבי. לא מצליח לחזור לכושר (עדי אבישי)


"ללא ערן זהבי ועם גילי ורמוט מאחורי ההתקפה מכבי תל אביב נראית חסרת רעיונות ואינה יצירתית כשנוסא איגיבור וניקולה מיטרוביץ' הם השחקנים מנווטי המשחק. חשוב להכניס את ורמוט וערן זהבי להרכב כצמד התקפי אחרת מכבי תל אביב תהיה שוב הקבוצה שהותיר המאמן פאקו אייסטראן – סיטואציה ממנה חוששים האוהדים".


ההרכב המסתמן: פאבלו קולינאס, יובל שפונגין, איתן טיבי, טל בן חיים, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, נוסא איגיבור, ערן זהבי, דור מיכה, עדן בן בסט, טל בן חיים.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ