תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שוב מנודה: גבאי לא יצא עם חיפה לאוסטריה

גבאי. שוב לא בתוכניות | צילום: דני מרון
המגן מחוץ לתוכניות ולא יהיה במחנה. יעקב שחר עודד את שחקניו

מגן מכבי חיפה, אלעד גבאי יישאר בארץ ולא יטוס עם חבריו למחנה האימונים באוסטריה. עוד לפני משחק האימון נגד הפועל עכו (1:1) נמסר למגן שאין כוונה לשתפו במשחק ואכן הוא לא נכנס לחדר ההלבשה.

 

גבאי הגיע למרות הנאמר לו למתחם האימונים בכפר גלים וצפה מהצד במשחק. לשאלות אוהדי הקבוצה הפנה אותם גבאי למאמן רוני לוי שהחליט כי המגן אינו בתוכניות שלו העונה ואינו נכלל בסגל לאוסטריה.

 

 

גם בתחילת העונה שעברה "נודה" גבאי על ידי המאמן הסרבי, אלכסנדר סטנויביץ' והוחזר להרכב כשמונה מרקו בלבול לעמדת המאמן.

 

נשיא הקבוצה יעקב שחר שנכח במשחק קיים הופעת בכורה העונה בפני השחקנים ואמר להם כי מי שלא יצא למחנה שלא יראה בזה דבר חריג כי שחקנים בשווי של מיליוני יורו באירופה לא יוצאים גם כן לכל מחנה אימונים. על הנותרים מאחור לעבוד קשה כי אפשר שיזדקקו להם בהמשך.

 


שחר. עודד את שחקניו, גם המנודים (ערן לוף)

 

אוהדי הקבוצה מתכוונים להגיע לפנות בוקר לנמל התעופה בלוד ולקבל את פניו של הבלם הספרדי, מארק ואליינטה שאמור לנחות ולעבור בדיקות רפואיות לפני החתימה על החוזה לשלוש שנים.

 

המאמן רוני לוי ממתין לתשובה מהחלוצים מיצ'ל דה פריידה ופדריקו פיובקארי שאחד מהם מועמד לחתום בקבוצה.

 

טוואטחה ספג קללות גזעניות, בניון התערב

 

אירוע מכוער התרחש מעט לפני משחק האימון. אוהד של הירוקים קילל את המגן טאלב טוואטחה בצורה גזענית.

 


טוואטחה. אירוע מכוער (דני מרון)

 

לאירוע נזעק הקפטן, יוסי בניון שניסע להרגיע והתעמת עם אותו אוהד. טוואטחה כבר חווה בעבר אירועים גזעניים מחלק מהקהל, אך היחסים בין המגן לקהל שבו לסדרם, אלא שנדמה כי הפעם מדובר באוהד בודד.

 

מועדון מכבי חיפה הגיב לתקרית: "לפני תחילת המשחק ארע אירוע חמור ביותר בו אדם קילל את שחקן הקבוצה טאלב טאווטחה בקללות גזעניות. מדובר במי שאין אנו רואים בו אוהד או חלק מאיתנו, שאינו מייצג את אוהדי מכבי חיפה ורוח המועדון.

 

אנו מגנים התנהגות בלתי נסבלת זו ונלחם בה ללא פשרות. אנו גאים בקפטן, בשחקנים ובמרבית האוהדים שהגיבו בבוז ובסלידה כנגד אותה התנהגות גזענית. מועדון כדורגל מכבי חיפה שם לעצמו לנהוג ולהתייחס לכל אדם מכל דת ומין כשווה".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ