תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש בב"ש: ארבייטמן ייעדר כחודש וחצי

ארבייטמן. יחמיץ את ת'ון | צילום: ערן לוף
החלוץ נפצע בשריר הירך האחורי. ראדי חתם: "מודה לג'ורדי ומיץ'"
החלוץ שלומי ארבייטמן נפצע הערב במהלך האימון של הפועל באר שבע בשריר הירך האחורי, נטש את האימון ובבדיקה ראשונית התברר כי לא יעמוד לרשות הקבוצה בצמד המשחקים מול ת׳ון השווייצרית.
 
מחר יעבור החלוץ בדיקה שתקבע את חומרת הפציעה כאשר החשש הוא מקרע עמוק בשריר הירך מה שיגרום לחלוץ להיעדר לפחות בחודש וחצי הקרובים.
 
 

ובנושא אחר: "אני שמח שהגעתי להפועל באר שבע, מועדון ששואף להישגיות והצלחות", כך אמר הערב הקשר מהראן ראדי לאחר שחתם רשמית במועדון, "היה לי חשוב להגיע למקום בו רוצים אותי ואני רוצה  להודות לאלונה ברקת שעושה הכל כדי לקדם את הספורט והכדורגל בבאר שבע ונתנה לי את ההזדמנות להיות חלק מהפרויקט הזה".

 

ראדי הוסיף: "אני סוגר פרק במכבי תל אביב ורוצה להודות למיץ׳ גולדהאר, מרטין ביין וג׳ורדי קרויף שנתנו לי את ברכת הדרך. אני נפרד מחברים טובים ואוהדים נפלאים ומודה על שלוש שנים נהדרות".

 


ראדי אחרי החתימה בב"ש (הפועל ב"ש, הרשמי)

 

קרויף, המנהל הספורטיבי של הצהובים, נפרד מהקשר באתר הרשמי של מכבי תל אביב. "ראדי היה אחד מההחתמות הראשונות שלי במועדון. הוא שחקן ואדם שאני מאוד מעריך וברצוני להודות לו על שלוש שנים מופלאות בהן תרם רבות למכבי ת"א. הסכמנו לשחרר את מהראן, למרות העובדה שמדובר באחת מהיריבות שלנו בצמרת, מכיוון שמבחינתנו הפן האנושי חשוב לא פחות מהתרומה המקצועית ואנחנו מאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו".

 

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ