תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: רפאלוב קיבל הצעה מגוואנגזו הסינית

רפאלוב. יקל את הדילמה הישראלית במשחק | צילום: Gettyimages
קשר ברוז' שיחמיץ את המפגש מול גנט (חמישי, ספורט2), דחה מעבר לסין

עונת הכדורגל בבלגיה תתחיל באופן רשמי ביום חמישי הקרוב במשחק הסופרקאפ בין האלופה גנט למחזיקת הגביע קלאב ברוז' (שידור חי בספורט2 החל מהשעה 21:25). זה היה אמור להיות משחק בין ארבעה ישראלים, אך בעוד רמי גרשון, קני סייף וחאתם עבדל חמיד יופיעו בשורות האלופה, ליאור רפאלוב ייעדר משורות מחזיקת הגביע.

 

הקשר סובל מפציעה בברכו ואתמול לא התאמן. במקום, הוא הסתפק בצעידה מסביב למגרש. גם קלאודומיר ופליפה גדוז פצועים נמצאים בספק למשחק.

 

 

במקביל, גוואנגזו הסינית לא עוצרת ואחרי שניסתה לצרף את ערן זהבי וטל בן חיים בחוזי עתק, מסתבר כי גם ליאור רפאלוב היה על הכוונת של המועדון הסיני.

 

על פי דיווחים בבלגיה, הקשר זכה להצעה חסרת תקדים של חוזה לשלוש עונות בשכר של 5.4 מיליון דולרים, כלומר 1.8 מיליון דולרים לעונה.

 

למרות זאת, סוכנו של רפאלוב, דודו דהאן טען כי קשר ברוז' דחה את ההצעה ואמר: "לא נכנסו למו"מ. כמובן שמבחינה כלכלית מדובר במשהו מפתה, אבל יהיו לכך השלכות ספורטיביות. הוא רק בן 29 וזה מוקדם לקבור אותו בסין".

 

בתוך כך, שוק ההעברות בבלגיה התחמם. אחרי מכירת אלכסנדר מיטרוביץ' הסרבי מאנדרלכט לניוקאסל, רוצים הסגולים את איימו אזקיאל ששיחק לפני שנתיים בסטנדרד ליאז' ועבר לאל ערבי הקאטרית. השחקן ממוצא ניגרי עשוי לקבל דרכון בלגי ולא ייחשב כזר. שתי הקבוצות סיכמו על מחיר מופחת של כמיליון יורו. סטאנדרד ליאז' על סף סיכום עם חלוץ ליון מוחמד יאטרה הגינאי בן ה-21.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ