כדוריד: ישראל תארח את מוקדמות אליפות העולם

כדוריד: ישראל תארח את מוקדמות אליפות העולם ניבו לוי. היריבה העיקרית | צילום: יועד כהן, איגוד הכדוריד
המשחקים יתקיימו בין ה-5 ל-8 בנובמבר באולם "הדרייב אין" בתל אביב
נבחרת ישראל זכתה באירוח בית המוקדמות לאליפות העולם 2017. היום (שלישי) נערכה במשרדי האיגוד האירופי הגרלה לבחירת המדינה המארחת, לאחר שגם פורטוגל וגם גיאורגיה ביקשו לארח את הבית במסגרת של טורניר, במקום שיטה של 6 משחקי בית וחוץ.


ישראל כאמור קיבלה את האופציה הראשונה לארח, ובאיגוד הכדוריד הבהירו מיד כי יארחו את המשחקים בארץ. הרצון אמנם היה לקיים את המשחקים בינואר, אבל באותה הגרלה נקבע כי הם יתקיימו בין ה-5 ל-8 בנובמבר, והם צפויים להיערך ב"דרייב אין" בת"א. בהמשך יוחלט על שיבוץ סדר המשחקים מול פורטוגל, אסטוניה וגיאורגיה.


כפי שמסתמן, היריבה הגדולה על הכרטיס היחיד לעלייה לשלב הפליאוף צפויה להיות פורטוגל, שזכתה אמש במשחקי האוניברסיאדה לאחר שניצחה בגמר את סרביה. נבחרת ישראל כידוע סיימה במקום ה-5 לאחר ניצחון על רוסיה. הגיאורגים כבר התארחו בארץ לפני כשנה וחצי, במסגרת משחקי הכנה. אגב, יתר הבתים במוקדמות ייערכו בשיטת משחקי בית וחוץ. זו תהיה המשימה הראשונה של המאמן הלאומי הנכנס, השבדי פר קרלן.


כמו כן, היום שובצו הקבוצות הישראליות לגביעי אירופה. בגברים, מכבי ראשל"צ שובצה לסיבוב הראשון בגביע האיגוד האירופי, ותחל למעשה את העונה שלה ב-5-6 בספטמבר. א.ס רמה"ש (שובצה לסיבוב השלישי) והפועל ר"ג (לסיבוב השני) ישחקו בגביע האתגר האירופי ויחלו במשחקים בחודשים אוקטובר-נובמבר. בנשים, האלופה מ.כ חולון תשחק בסיבוב השני של גביע האיגוד האירופי ובנות הרצליה ישחקו בגביע המחזיקות בסיבוב השני (סיבובי המשחקים יחלו ב-17 באוקטובר), וארזים ר"ג שובצה בסיבוב השלישי בגביע האתגר (בנובמבר).

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ