תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דאבור: "מכבי זו התקדמות ביחס לגראסהופרס"

דאבור. לא פוסל ללבוש שוב צהוב | צילום: Gettyimages
החלוץ ב-103FM: "אקבל את ההחלטה הנכונה". נמני: "הוא רוצה לחזור". האזינו

אחד הליגיונרים הפורחים שלנו, מונאס דאבור מחוזר בעת האחרונה לא מעט על ידי מכבי ת"א. לעת עתה ולמרות מגעים צמודים, החלוץ טרם סיכם באופן סופי על חזרתו לארץ ובינתיים ממשיך לכבוש במשחקי ההכנה של מועדונו גראסהופרס.

 

דאבור התראיין בתוכנית הספורט ב-103FM והתייחס לעתידו. "יש לי חוזה לעוד שנתיים בגראסהופרס ואני אמור להתחיל את העונה במועדון. ביום ראשון הקרוב אנחנו מתחילים את הליגה".

 

 

רצית להתקדם לליגה בכירה יותר? "אני יודע שפנו כמה קבוצות וזה לא יצא לפועל. תמיד רציתי להתקדם. יש קצת קשיים מצד גראסהופרס מבחינת הדרישה הכספית. הקבוצה רוצה למכור אותי ולהרוויח עליי כסף".

 

לחזור למכבי ת"א זה להתקדם? "כרגע זה התקדמות. אני יודע מה הבעיות של גראסהופרס ביחס למכבי ת"א".

 

מי מקבל את ההחלטה? "אני מתייעץ עם אבי נמני, עם המשפחה, אבל בסוף ההחלטה האחרונה היא שלי".

 


דאבור. "רציתי להגשים את החלום" (Gettyimages)

 

נשמע שאתה רוצה לחזור. "אם הייתי שואל אותי באמצע השנה שעברה לא הייתי חושב על זה. נוצרה סיטואציה בגלל המצב של הקבוצה שאני לא פוסל אף החלטה. זאת היתה החלטה נכונה עבורי לעבור לגראסהופרס, אני מאושר וגאה במה שעשיתי".

 

מכבי ויתרה עלייך בקלות בזמנו? "הם לא ויתרו בקלות, ניסו להשאיר אותי, אבל רציתי להרשים את החלום באירופה. במכבי הבינו את זה. ג'ורדי דיבר איתי , דיברנו על הציפיות שלו ממני".

 

דאבור התייחס לסיכויי הפועל ב"ש  במפגשה עם ת'ון השווייצרית: "אני חושב שזה לא יהיה קל במיוחד בחוץ. ב"ש צריכה לעשות תוצאה טובה בבית כדי לעבור. הם חייבים לנצח".

 


דאבור. חלק מהחיזוק של ג'ורדי? (Gettyimages)

 

אבי נמני: "דאבור רוצה לחזור למכבי ת"א"

סוכנו של דאבור, אבי נמני עלה גם הוא לשידור והתייחס לנושא החיזוק: "הוא רוצה לחזור. יש כל מיני שיקולים. חוזה והסיכום בין מכבי לגראסהופרס. יש פערים בנוגע לשכר ואני מקווה שיסגרו. במידה והם יסגרו ייתכן ומכבי יסגרו עם גראסהופרס. הם בקשיים כלכליים מאוד גדולים. מכבי תסתדר בסיבוב הראשון בלי דאבור, אבל מעבר לזה היא תצטרך חיזוק".

 

"המעבר עדיין רחוק מאיפה שאנחנו רוצים להיות. יש  עוד הצעות מעוד קבוצות באירופה. מגרמניה, שווייץ ואיטליה. אותן קבוצות שרוצות אותו מוכנות לשלם 1.2-1.3 מיליון דולר וגראסהופרס לא מוכנה למכור".

 

נמני התייחס גם לחיזוק של מכבי: "אני מעריך שיגיעו ארבעה שחקנים חדשים. קבוצות מנסות להוציא את המקסימום מהצעות. לא כל מה שרוצים זה מה שקורה".

 

על השוק הישראלי אמר: "המבחר בשוק הישראלי הוא לא בלתי נגמר. יש מקום לעוד זר אחד. אם מכבי יצליחו להנחית את מונס דאבור, כנראה שיגיע זר בעמדה אחרת".

 

זאת אומרת שיגיע זר אחד ושני ישראלים: "אני לא חושב שהסגל מספיק עמוק אחרי השחרורים של ראדי, רייכרט ואיינבינדר. מכבי ת"א נשארה עם שלושה קשרים. לא הגיע אף קשר במקומם". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ