תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"ברור לנו שתהיה רוטציה, זה סגל ששווה תארים"

דוידזאדה. \אין ספק שיש שזה משהו שונה\ | צילום: מאיר אבן חיים
אופיר דוידזאדה מתרגש מתחילת העונה: "יש התלהבות אחרת"

הפועל באר שבע תחל הערב (חמישי, ישיר בספורט2 החל מ-19:50) את הקמפיין האירופי שלה וגם את עידן ברק בכר כשתפגוש באצטדיון טדי את ת'ון השווייצרית.

 

אחרי קיץ עתיר רכש כשגולת הכותרת שלו הגעתם של בן שהר ומהראן ראדי, האדומים מכוונים הכי גבוה שאפשר. אחד משחקני הבית וכזה שמזוהה עם העידן החדש בבירת הנגב, אופיר דוידזאדה, סיפר לספורט1 על ההכנות, הציפיות וגם החלומות לעתיד.

 

 

אופיר, אחרי השינוי הגדול בקיץ ומינוי ברק בכר אתם מתחילים להתחבר?

"האמת שכן. נכון שגם מהראן ראדי וגם בן שהר הגיעו אחרי המחנה, אבל היתר התחברו לא רע. במחנה נראינו טוב, למדנו טוב את השיטה של בכר. בן נראה טוב באימונים וגם מהראן נכנס לעניינים ואני מאמין שילמדו מהר את השיטה של ברק. אין ספק שסגל כזה יעזור לנו במהלך העונה. השאיפה היא קודם כל להתחבר יחד ושנשחק כדורגל טוב".

 


דוידזאדה. "כל הסגל מבין שזה הכדורגל" (דני מרון)

 

אתה מדבר על סגל עמוק, אבל מצד שני זה יכול ליצור גם לחץ ומרמור.

"אני לא חושב שזה יצור בעיות. כל הסגל מבין את זה. תהיה פה רוטציה ויש כאן שחקנים מספיק מנוסים שמבינים שזה הכדורגל. צריך לקבל את זה ולהיפך כולם יעשו את המקסימום באימונים ועל המגרש ויצטרכו לקבל את ההחלטה של המאמן".

 

ועדיין אם לא תצליחו לעבור את ת'ון, כל הרכש הזה עשוי להתחלק רק על פני הליגה.

"אנחנו חושבים רק על איך לעבור את ת'ון. אסור לנו לחשוב אחרת. מתרכזים רק בזה".

 

הספקתם ללמוד את ת'ון?

"נגיע מוכנים. למדנו את הקבוצה, מי השחקנים שלה ומה מצפה לנו".

 


דוידזאדה בפעולה. "יש רוח חדשה בעיר" (עדי אבישי)

 

ההגרלה סידרה לך מפגש פיקנטי עם לוטם זינו. שניכם חברים טובים. איך ההרגשה?

"האמת שזה מצחיק. אנחנו חברים מאוד טובים גם מחוץ למגרש. דיברנו יום לפני ההגרלה והוא לא האמין שנקבל את ת'ון. אין ספק זה מרגש, הוא חבר טוב, אחד שגדל פה. אוהבים אותו פה מאוד בעיר ובמועדון. זה נותן טעם אחר למשחק. יהיה מרגש. הקהל בטוח יקבל אותו באהבה".

 

ההבדל המשמעותי שאתה מזהה בין בכר לאלישע?

"אני לא אוהב להיכנס להשוואות. לכל אחד יש את האג'נדה שלו, הוא מביא משהו מיוחד משלו. ברק מביא משהו משלו, אבל אי אפשר לקחת את מה שאלישע עשה. אני מאמין שאם ניישם את מה שבכר מבקש, נעשה עונה מצוינת".

 

נעבור רגע לאווירה בעיר. יש תחושת התחדשות? גם הסגל, טירוף המנויים וכמובן האצטדיון החדש. בתור באר שבעי יש תחושה שהנה 'חייבים תואר'?

"אין ספק שיש שזה משהו שונה. יש אצטדיון חדש אחרי כל כך הרבה שנים, יש התלהבות אחרת. רוח חדשה כזו. המטרות לא השתנו, אבל כמובן כשרואים את הרכש ברור שאנחנו הולכים להיאבק על כל התארים. המטרה הראשונה היא קודם להתרכז בת'ון ולעבור אותה".

 


בכר. "אם ניישם את הגישה שלו, נעשה עונה מצוינת" (דני מרון)

 

סיימתם את העונה עם תחושות לא נעימות אחרי התבוסה בגמר גביע 6:2. זה עדיין יושב בראש?

"לשכוח משחק כזה זה לא נעים ולא קל. זה דווקא נתן לנו מוטיבציה להחזיר לאוהדים. העונה הזו נגיע הרבה יותר נחושים וחזקים כדי להוכיח שאנחנו יכולים לזכות בתואר".

 

מיתגתם את עצמכם כמועדון צמרת בשנתיים האחרונות. הייתם צריכים את השנתיים להסתגלות בצמרת והשנה זו השנה לתואר?

"אני מקווה מאוד. אסור לשכוח שלפני שנתיים כמעט ירדנו. קפיצת המדרגה מהיחלצות במחזור האחרון לפני שנתיים לשתי עונות בצמרת והופעה שניה רצופה באירופה זה משהו שמסמל שינוי. גם הגענו לגמר גביע ולחצי גמר גביע בשנה שלפני. אין ספק שאנחנו שומרים על הקו הזה. המטרה עכשיו זה להתקדם עוד שלב קדימה ולכן הביאו גם את הרכש הזה. אני מאמין שאם נעבוד קשה תהיה עונה יותר טובה".

 

כשאתה רואה חבר כמו לוטם זינו כבר באירופה. זה מדגדג לך?

"כולם רוצים להיות באירופה וזה חלום ושאיפה של כל שחקן. כרגע מיותר לחשוב על זה, אני צריך להיות טוב במועדון שלי ולהתקדם איתו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ