תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אליניב ברדה: "לחץ זו מילה נרדפת לב"ש"

ברדה ובוזגלו. התרגשות בב\ש | צילום: מארק ישראל סאלם
החלוץ לקראת ת'ון מחר ב-20:00 (ספ'2). בוזגלו: "רוצים להגיע רחוק"

הפועל באר שבע תפתח מחר (חמישי, ישיר בספורט2 החל מ-19:50) את הקמפיין האירופי שלה ואת עידן ברק בכר. האדומים ערכו את מסע"ת לקראת ההתמודדות מול ת'ון השווייצרית בטדי.

 

אחרי מסע הרכש המרשים שגולת הכותרת שלו צירופם של מהראן ראדי ובן שהר לאחרונה, הציפיות בבירת הנגב בשמיים.

 

 

עם המעבר לאצטדיון החדש, החבורה של בכר קוראת תיגר על כל התארים כאשר הציפייה של אלונה ברקת ואלפי האוהדים היא לתואר.

 


בכר והדובר, גיל לבנוני. התרגשות חיובית למאמן (מארק ישראל סלם)

 

המאמן ברק בכר פתח ואמר: "משחק רשמי ראשון במדי הפועל ב"ש. בהחלט מתרגש. יגיע הרבה קהל. מדובר ביריבה קשה, אבל ההתרגשות חיובית וטובה. מאמין שנעשה משחק טוב".

 

על הרכש הוסיף: "אנחנו בסה"כ חודש ביחד. נאלצנו לדחוס תכנים ביחד של טקטיקה ופיזיולוגיה. מרגיש שיפור גדול. מאמין שיראו את זה כבר במשחק. אני סומך על השחקנים. לחץ תמיד יש. מודעים לציפיות שיש מאיתנו. הסגל העמיק ואנחנו יודעים שיש ציפיות מאוד גבוהות. נעשה הכל כדי לעבור. המטרה היא להתמקד במשחק הראשון כדי לבוא במצב טוב לגומלין".

 

בכר הוסיף: "נבוא מוכנים. אנחנו ערוכים לכל תרחיש. במפעלים האלו חייבים להגיע מוכן לקבוצות כאלה ובהחלט נגיע מוכנים. אנחנו מסתובבים בעיר ומרגישים את הטירוף של הקהל".

 


ברדה. סומך על הקהל (מארק ישראל סלם)

 

על מפלס הלחץ אמר: "לחץ תמיד יש. מודעים לציפיות שיש מאיתנו. הסגל העמיק ואנחנו יודעים שיש ציפיות מאוד גבוהות. נעשה הכל כדי לעבור. המטרה היא להתמקד במשחק הראשון כדי לבוא במצב טוב לגומלין".

 

החיסרון של ארבייטמן: "שלומי נפצע. הוא עבד קשה באימונים ונראה טוב, לא ציפינו לזה. בשביל זה יש לנו סגל עמוק וזה הלקחים שהופקו מהשנה שעברה. שהר עשה אימונים אישיים, נשלב אותו לאט. ראדי עשה מחנה עם מכבי ונמצא בכושר. אין ספק שזו תוספת כוח לקבוצה".

 

הקפטן, אליניב ברדה אמר: "כמובן שהיינו שמחים לארח בב"ש. אני בטוח שהקהל יצבע את טדי באדום. התחושה טובה, נקווה להוציא תוצאה טובה". על היריבה והסיכויים אמר: "ההגרלה די קשה ומורכבת. אני מעריך שהסיכויים הם 50-50".

 


בוזגלו. "אין שחקן שלא רוצה להצליח" (מארק ישראל סלם)

 

לחץ: "תמיד יש לחץ בב"ש, זו מילה נרדפת. בשנים האחרונות זה גם לחץ לתארים. זה משהו שאנחנו יכולים לחלום עליו".

 

בוזגלו: "ההתרגשות גדולה. אירופה בב"ש, אין ספק שזה כיף גדול. אפשר להרגיש את הטירוף ונתכונן בהתאם. אין שחקן שלא רוצה להצליח. רוצים להגיע כמה שיותר רחוק".

 

על ת'ון: "אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו קודם כל. כמובן שצריך להכיר אותם, אבל יותר חשוב להתרכב בעצמנ"ו.

 

הדחה תהווה כישלון? "הדברים האלו די חדשים להפועל ב"ש. כדי להגיע רחוק צריך לעבור תהליך מסוים".

 


ברדה עם מימר ואיתן עזריה באימון (מארק ישראל סלם)

 

על המפגש עם לוטם זינו: "אנחנו בקשר מאוד טוב. אני בטוח שהוא יתרגש ואם יקבל דקות אחרי הפציעה הקשה. מה שבטוח זה לא יגרע מהחברות שלנו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ