תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

משטרת בלגיה: "מדובר בחוליגנים מסוכנים מאוד"

בבלגיה חוששים מאוהדי בית\ר ירושלים | צילום: עדי אבישי
בשרלרואה חוששים מאוהדי בית"ר לקראת מחר (חמישי, 20:30, ספ'1HD)
בית"ר ירושלים תתארח מחר (חמישי) בשרלרואה בשחק הראשון מבין שניים במסגרת הסיבוב השני של הליגה האירופית. (20:25, ישיר בספורטHD1).  הקבוצה תערוך הערב את האימון המסכם לקראת המשחק .מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' ערך אסיפת וידאו בה לימד על כל שחקן ושחקן בשרלרואה ושם דגש בעיקר על ניסקנס קיבאנו שמשחק מתחת לחלוץ.
 
התקשורת הבלגית בחרה להתעסק באוהדים הירושלמים וזו הייתה הכותרת באחד האתרים בבלגיה: "החוליגנים של בית"ר ירושלים הגיעו לשרלרואה לאחר שתקפו את אמסטרדם, הם שיכורים ומאיימים על אנשים". אחד העיתונאים הבלגים דיווח: "הם היו שיכורים במהלך הטיסה, הם העליבו את הנוסעים התמימים ואיימו עליהם".
 
"החולגינים הגיעו לשרלרואה" (צילום מסך מתוך האתר הבלגי)
 
אחד מאנשי ההנהלה התייחס לבעיה אחרת: "אנחנו מקווים שהמשטרה המקומית תעשה את עבודתה, הגיעו לכאן כ-1,000 אוהדי בית"ר בעוד שאנחנו הקצנו להם כ-600 מקומות ישיבה בלבד, אם הם באו לראות את המשחק מחוץ לאצטדיון זה בסדר מבחינתנו מה שבטוח, למשטרה תהיה הרבה עבודה מחר בערב".
 
 
אחד השוטרים המקומיים התראיין והעדיף לא להרחיב בנושא: "מדובר בחוליגנים משוגעים, הם מסוכנים מאוד". בנוסף דיווחו בבלגיה כי המשטרה המקומית תנהג ביד קשה כנגד המתפרעים ולא תהסס לבצע מספר מעצרים לפני המשחק במידת הצורך.
 
מאמן הקבוצה פליצ'ה מאזו אמר לתקשורת המקומית: "אני חושב שלבית"ר יש 60 אחוז סיכוי לעלות".  כאמור לשרלרואה זו תהיה הופעה ראשונה בליגה האירופית.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ