תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רייכרט הוא סתם שחקן שהפר חוזה

| צילום: עדי אבישי
הקשר מחרים, פרקליטו מספר שהוא מסכן ולמה שחר מחפה על גזענים?

בין שאר רעש ופטפטת שהמיטה עלינו פרשת בן רייכרט, היא המיטה עלינו את עו"ד יוסי שפרלינג. השבוע, מרוב ששמעתי אותו, הייתה לי תחושה שיש יותר מיוסי שפרלינג אחד. אולי בגלל שלא ראינו אותו הרבה זמן - גם הוא עשה פעם איזה סיבוב קצר בהפועל ת"א.

 

השנים הוסיפו ליוסי חזות של עורך דין. הוא עבה כמו כולנו, צימח גבות נשר שהיו מביישות אפילו את יצחק שמיר ז"ל. בעיקר צימח צדקנות. אוי כמה צדקנות. איזה ייסורים הביאו מכבי על רייכרט האומלל. סיכנו את חייו ממש. חשבתם שחיילים בעזה מסתכנים? בן רייכרט מסתכן במנהרות הפלסטינים הצהובים בקריית שלום!  

 

 

ואיזה קללות השמיעו נגדו האוהדים שרק אוהדי מכבי מסוגלים להם! עוד מעט היו שרים לו בן רייכרט תתאבד כבר. מאיפה מוצאים האוהדים הצהובים שירים מזוויעים כל כך? אגב תתאבד כבר, שמעון, למה שלא תפנה ליוסי שפרלינג שישיג גם לך שחרור ממכבי.

 

הכריחו את האומלל באיומים לעבור להפועל באמצע העונה, זעק שפרלינג. הכריחו אותו לקבל מענקים שאינו זכאי להם. בטח הכריחו. באיומי רובה הכריחו. ורייכרט התם, הישר באדם, סירב על המקום לקחת את הכסף לעצמו ותרם אותו לשווארמה לילדים רעבים. איזה צדיק.

 

אגב, לא ברור למה הפועל מתאבדים ככה על רייכרט. היו לו כמה משחקים טובים, בנותרים נראה מעניין כמו כל הקבוצה. הטמפרמנט הבעייתי שלו הכניס את המאמן לצרות שנאלץ להחליף אותו לא פעם לפני שיורחק. ההימור שלי, למרות שלא הייתי איתו בחדרים סגורים, שמישהו ניפח לו את המוח המנופח ממילא שהוא לא סתם גדול אלא ענק, ואירופה מחכה לו על הרצפה, רק שיבוא. וכדי שיכיר העולם בגדולתו כמה שיותר מהר עליו ממכבי, מהגדילה האיטית מהתחרות שם, וללכת למקום אפור כמו הפועל, שם יוכל להראות את מלוא גדולתו ואז ואן חאל ופפ יתחילו מכות עליו.

 

כל כמה ששפרלינג יתפתל, הסיפור כמובן פשוט: רייכרט מסיבותיו רוצה לעזוב והוא מפר חוזה. גם אם הסרט היה מעשה מטופש מצד מכבי ולבטח שווה התנצלות, זה לא משנה את העובדה: בבוטות, באופן שאינו משתמע – רייכרט מפר חוזה. אפשר כמובן לשנות חוזים, אבל עד שאלה לא השתנו, שחקן שלא מופיע לאימונים ולמשחקים הוא מפר חוזה. ויספר לנו שפרלינג שהוא בא בשליחות לשחרר את הילד שבשבי, ובסתר, אני בטוח, יימצאו כאלה שימחו דמעה. די לך בבכייך ודכייך גוזל רך, בן, בנצ'וק קטן. שב בקן ואמא חסידה שפרלינג יספר לעולם כמה אתה מסכן. לא בטוח שזה יעזור, אבל מבחינה ספרותית זה מאוד יפה.

 

בהתחלה רייכרט עד הגיע לאימונים (עדי אבישי)

 

###

 

אגב, הנהלת מכבי ת"א יכולה ללמוד מהאופן החד משמעי שבו מכבי חיפה נוהגת כלפי אוהדים שפוגעים במי משחקניה. השבוע יצאה חיפה בגינוי חריף לאותו אוהד שהשמיע קריאות גזעניות כלפי טאלב טוואטחה. ולא סתם גינוי חריף, הקבוצה גם יצאה חוצץ נגד הקריאות האלה. ממקורות יודעי דבר בקבוצה אני יכול להדליף כאן לקורא הנדהם שבמשרדי הקבוצה אף הושמע – בחדר סגור עם תריסים נעולים – גינוי חריף יציאת חוצץ בריבוע!

 

יש למכבי ת"א מה ללמוד ממנו (ערן לוף)

 

יש אומנם הטוענים שיעקב שחר שנכח במגרש היה יכול לקרוא לשני סדרנים ולהורות להם "תעיפו את האוהד החרא הזה ותוודאו שלעולם הוא לא ייכנס למגרש, ועל הדרך אחרי שתבעטו בו החוצה תגישו תלונה במשטרה". אבל שחר, מודל לדוגמא, העדיף לא להכניס אלימות לספורט. הוא יצא חוצץ. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ