תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

החיזוק בדרך? קרויף נפגש עם סוכנו של אבי ריקן

ריקן. בדרך ארצה? | צילום: AFP
קשר ציריך דורש 400 אלף דולר לעונה. גם אזולאי ודסה על הכוונת

במכבי תל אביב לא בטוחים שמכירת חיסול בבית"ר ירושלים אכן עומדת על הפרק, על אף הצהרותיו של הבעלים אלי טביב, אך יגבירו את מאמציהם בניסיון לצרף את הקשר שלומי אזולאי.

 

טביב השלים את רכישתו של אזולאי הקיץ בעבור 180 אלף שקל, ובשורות האלופה טוענים לא אחת כי דרישתו של טביב לקבל מיליון יורו עבור הקשר אינה ריאלית. 

 

כעת, לאחר הודעתו על עזיבת המועדון, לא מן הנמנע כי בעלי בית"ר י-ם יבין כי עליו להתפשר בסכום המכירה וג'ורדי קרויף ינצל זאת כדי להשלים את רכישת הקשר, עליו הציעה מכבי ת"א 700 אלף יורו בתחילת החודש.

 

שלומי אזולאי הוא למעשה הקשר המועדף על ג'ורדי קרויף ותנאיו בשורות מכבי ת"א סוכמו לפני מספר שבועות. הוא ירוויח כ-250 אלף דולר לעונה אם יעבור למכבי תל אביב.

 

אזולאי. קרויף לא מתכוון לוותר עליו (עדי אבישי)

 

בנוגע לאלי דסה, במכבי ת"א צפויים לפנות בשנית לבית"ר ירושלים בניסיון להעבירו לשורות הקבוצה. הכרטיס האדום שספג מול שרלרואה לא אמור לפגוע בתכניות של קרויף, מאחר שגם כך דסה יוכל ליטול חלק אך ורק במשחקי שלב הבתים – אם מכבי ת"א תעפיל לשלב זה. במשחקי המוקדמות הוא לא רשאי להשתתף מאחר ששיחק במדי בית"ר ירושלים.

 

עוד לפני הודעתו הדרמטית של אלי טביב, נפגש אתמול (חמישי) בשעות הבוקר ג'ורדי קרויף עם מאיר ריפמן, סוכנו של אבי ריקן המשחק בציריך השווייצרית.

 

הקשר דורש חוזה המוערך בכ-400 אלף דולר לעונה ובמכבי ת"א לא שוללים את האפשרות שהקשר אכן יצטרף למועדון, אך מפנים את מירב המאמצים בניסיון לסגור עם שלומי אזולאי – כאשר הדברים תלויים באלי טביב ובנכונותו להפחית משמעותית את תג המחיר של הקשר שהגיע מראשון לציון.

 

בנוסף לכך שאזולאי הוא המועמד המועדף על הצהובים, המו"מ מול ריקן תקוע גם בשל בעיות הפרשי מס שיהיה אמור לשלם מאחר שלא השלים את שנותיו מחוץ לישראל – לאחר שעבר לציריך רק בקיץ 2013.

 

למרות האמור לעיל, אבי ריקן יכול לתפקד גם כמגן שמאלי ולאור יכולתו של עומרי בן הרוש במועדון שוקלים בכובד ראש את מועמדותו, לאחר שהקשר נמצא בכושר משחק לאור משחקי ההכנה שערך עם ציריך בעוד אזולאי פצוע בשבועות האחרונים.

 

כפי שפרסמנו הבוקר, המנג'ר ג'ורדי קרויף פועל לחזק את מכבי ת"א בשלושה שחקנים. מגן, קשר וחלוץ שאחד מהם יהיה שחקן זר. נודע כי תקציב הרכש שעומד לרשותו של קרויף הוא 2.5 מיליון יורו.

 

מכבי ת"א רוצה להתחזק בשלושה שחקנים (עדי אבישי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ