תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אין שום חרטה, רוצה לעזוב את בית"ר ואת הכדורגל"

"אין שום חרטה, רוצה לעזוב את בית"ר ואת הכדורגל"
אלי טביב נותר נחוש. נתניהו: "לא ניתן לקבוצה קטנה להכתים שם של מועדון"

"אין בי חרטה על ההודעה שפרסמתי בדבר הכוונה לעזוב את המועדון ואת הכדורגל", אמר אלי טביב בעלי בית"ר ירושלים עם נחיתת הקבוצה בנתב"ג, "אני עוזב  את בית"ר ובקרוב יוחלט מי יהיה האיש שייכנס לניהול המועדון".

 

טביב הוסיף: "עבר זמן קצר מאז (ההתפרעויות בבלגיה) ובמהלך השבוע הכול יתברר. המשטרה מטפלת בנושא והחוויה היתה קשה. נכנסתי לחדר ההלבשה של שרלרואה התנצלתי בפני ראשי המועדון והשוער שלהם".

 

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם השר לביטחון הפנים גלעד ארדן בעקבות הארועים בשרלרואה. נתניהו וארדן סיכמו שתתקיים בדיקה באשר לדרכי הפעולה האפשרויות נגד האוהדים שהתפרעו. "טוב שרובם המוחלט של אוהדי בית״ר גינו לאלתר את ההתנהגות של אותה קבוצת אוהדים קטנה. לא ניתן להם להכתים שם של אוהדי קבוצה שלמה, ולפגוע בתדמיתה של המדינה".

 

נתניהו. נועד עם השר ארדן כדי להילחם באוהדי בית"ר (Gettyimages)

 

הפשיטה שביצעה משטרת ישראל בנתב"ג הגיעה בעקבות פנייה של שרת הספורט, מירי רגב, בשיתוף ראש העיר ירושלים ניר ברקת כדי לאתר את האוהדים האלימים ולהתחיל בהליך שימנע מהם להגיע למשחק הגומלין בסיבוב השני במוקדמות הליגה האירופית ובהמשך לאסור עליהם להיכנס לכלל מגרשי הכדורגל בירושלים וברחבי המדינה.

 

פשיטת המשטרה והתשאול של האוהדים נועדה כדי לאגור כמות גדולה של שמות ותמונות של האוהדים להמשך החקירה על המהלכים שהיו בבלגיה. משטרת שרלרואה העבירה חלק מתמונות היציע בו ישבו האוהדים מישראל וצילומים נוספים מתהלוכת האוהדים ממרכז שרלרואה לאיצטדיון ועימותים בין מחנות האוהדים.

טביב מחייך אתמול. רגע לפני שהרסו לו הכל (אודי ציטיאט)

 

כוונת המשטרה היתה גם לתחקר את האוהדים והפעולות שנעשו הערב ישמשו לסנגר על בית"ר ירושלים בדיון המשמעתי שייתקיים בקרוב באופ"א.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ