תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: אברם גרנט מועמד לאמן את לגיה ורשה

גרנט. בדרך לפולין? | צילום: Gettyimages
בפולין גורסים: מאמן גאנה עשוי להחליף את ברג במקביל לתפקידו

האם אברם גרנט בדרך חזרה לאימון קבוצה? בפולין פורסמו דיווחים לפיהם גרנט מועמד לאמן את לגיה ורשה אותה מדריך הנינג ברג הנורבגי. לגיה הפסידה בעונה שעברה את האליפות ויש שמועות על כך שברג יעזוב את הקבוצה. הבעלים של הקבוצה, בוגוסלב לשנודורסקי, החל לעבוד כדי למצוא מאמן חדש למועדון. הוא הבעלים של הקבוצה מאז 2012.

 

גרנט נצפה יחד עם הבעלים ביציע של לגיה ורשה ביום חמישי במשחק נגד בוטושני הרומנית בו ניצחה 0:1 במוקדמות בליגה האירופית. לגרנט יש אזרחות פולנית והוא מגיע בתדירות גבוהה למשחקים בפולין. "יש לי סימפטיה לפולין ולפולנית ואני לא שוכח את המקור ממנו הגיע אבא שלי", אמר גרנט לפני מספר שנים כנשאל על הגעתו הרבה לפולין. הנשיא נראה עצבני במהלך המשחק וזאת בהתחשב בעובדה שלגיה הפסידה 3:1 ללך פוזנאן בסופר קאפ.

 

 

בתקשורת הפולנית נכתב שאמנם גרנט מאמן את נבחרת גאנה ויש לו חוזה בהתאחדות עד פברואר 2017, אבל בקבוצה הפולנית מוכנים לאפשר לו לצאת לאמן את הנבחרת ולאמן את הקבוצה במקביל. גם ההתאחדות הגנאית תצטרך לאשר הסכם כזה. בזמנו אימן חוס הידינק את נבחרת רוסיה ובמקביל את צ'לסי בפרמיירליג, אבל ההתאחדות הרוסית הסכימה לכך בעיקר בגלל שרומן אברמוביץ' מימן את רוב השכר שלו בהתאחדות.

 

בלגיה ורשה גם יצטרכו לפצות את הנינג ברג שמרוויח 30,000 יורו לחודש וחוזהו מסתיים רק ב-2018.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ