תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

למורת רוחו של גיא גודס: אבן יחליף את שטיין

שטיין והצוות בשנה שעברה | צילום: מכבי תל אביב - האתר הרשמי
מכבי ת"א נפרדה מעוזר המאמן, פנאן יחליף את קובלסקי כמאמן הכושר
את מה שקורה בימים האחרונים בין הנהלת מכבי ת״א למאמן גיא גודס אפשר להגדיר במילה אחת - אנדרלמוסיה.
 
היום (שבת) פיטרה הנהלת מכבי ת״א את עוזרו של גודס, ומי שנחשב כמקורבו, אלון שטיין, ומינתה במקומו את הסקאוט אבי אבן. 
 
 
המינוי של אבן אינו מקובל על גודס, שהבהיר לגורמים בהנהלה כי הוא אינו מוכן שאבן ישמש כעוזר ראשון וכי ברצונו להביא עוזר בכיר יותר, אחרי שפיני גרשון כמובן לא ימשיך במכבי ת"א.
 
פנאן. מחליף את קובלסקי הוותיק (מכבי ת"א - האתר הרשמי)
 
במקביל ובהמשך לעזיבתו של גרשון, הודיעה מכבי הערב על פיטוריו של מאמן הכושר הוותיק, אבי קובלסקי, שהיה מסוכסך לכאורה עם גורמים רבים במערכת והיה ברור שלא ימשיך. את מקומו של קובלסקי יתפוס רגב פנאן שהיה עוזרו של קובלסקי.
 
בהודעה הרשמית של המועדון נכתב: ״לאחר עשרות שנים בהם שימש כראש מערך הכושר במכבי תל אביב, אבי קובלסקי עוזב את מכבי תל אביב.
 

"מכבי מודה לקובלסקי, פורץ דרך בענף הכושר ופיזיולוגיית הספורט ומהמובילים בתחומו, על עשרות שנים של מקצוענות מרשימה וחסרת פשרות. לקובלסקי יש חלק חשוב וגדול בהצלחותיה הרבות של מכבי לאורך השנים, והוא יקבל מקום בהיכל התהילה של המועדון".


כאמור המתיחות בין גודס להנהלת מכבי עולה שלב ויהיה מעניין לראות כיצד המאמן, עליו הונחת פיני גרשון בעונה שעברה, יגיב הפעם לשינויים שנכפו עליו ככל הנראה, שוב, על-ידי הנהלת הצהובים

 
אבי קובלסקי עבד במועדון כמאמן הכושר למעלה מ-20 שנה למעט תקופה קצרה עם פיני גרשון באולימפיאקוס. שטיין (37) הגיע למכבי תל אביב כשחקן וסיים בה את הקריירה, לאחר מכן אימן את קבוצת הנוער וב-2013 מונה לעוזרו השני של דייויד בלאט. 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ